Aplikacje

Domowy trening z Fitify. Od teraz również na Huawei Watch GT 2 Pro!

Pandemia COVID-19 i spowodowane nią zamknięcie siłowni oraz klubów fitness nieustannie zmuszają miłośników aktywności fizycznej do coraz to nowszych eksperymentów. Ci, którym zależy na wykonaniu prostego, ale jednocześnie skutecznego treningu w domowym zaciszu, z pewnością powinni rozważyć aplikację Fitify, z której od niedawna mogą korzystać również użytkownicy Huawei Watch GT 2 Pro.

Fitify to popularna aplikacja z bazą ćwiczeń, szerokim wachlarzem planów treningowych, a także krótkimi materiałami wideo, dzięki którym użytkownicy mogą upewnić się, że wykonują dane ćwiczenie w prawidłowy sposób. W sumie znajdziemy tam ponad 900 różnorodnych treningów, co w dobie obostrzeń dla wielu okaże się nieocenionym wsparciem i pomoże uniknąć rutyny.

Co istotne, znaczną część aktywności spokojnie można wykonać nie opuszczając czterech ścian, a sama aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Twórcy zadbali też o odpowiednią oprawę graficzną – Fitify jest klarowna i przejrzysta, dzięki czemu korzystanie z niej jest wyjątkowo łatwe. Nic dziwnego, że zainstalowało ją już ponad 10 milionów amatorów sportowego trybu życia ze 170 różnych krajów!

Od niedawna z aplikacji mogą korzystać osoby na co dzień używające smartwatcha Huawei Watch GT 2 Pro. Aby tego dokonać, wystarczy otworzyć autorską aplikację chińskiego producenta – Huawei Zdrowie, a następnie wybrać Fitify spośród dostępnej listy.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Baw się i ćwicz! Quell przygotowuje nowatorską grę do treningów fitness
  Poprzedni artykuł
  Najlepsze aplikacje dla miłośników sportów zimowych
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Aplikacje

  Nowa gra sportowa VR na gogle Oculus Quest 2. Rezzil Player 22 zadebiutuje już tego lata!
  Gogle VR stały się w ostatnim czasie łakomym kąskiem dla osób lubiących korzystać z nowoczesnych gadżetów podczas każdej aktywności fizycznej. Technologia ta w dalszym ciągu pozostaje jednak stosunkowo nowa, w związku z czym zakres dostępnych aplikacji jest dość mocno ograniczony. Miłośników wirtualnego treningu z pewnością uraduje więc fakt, że na gogle cieszące się największą popularnością – Oculus Quest 2 – wkrótce trafi nowa gra ruchowa!
  Najlepsze aplikacje mobilne polskich klubów piłkarskich
  W Google Play można znaleźć aplikacje mobilne większości drużyn PKO BP Ekstraklasy. Pozwalają one między innymi oglądać unikalne materiały video, sprawdzać wyniki meczów, zapoznawać się z aktualnościami, a nawet kupić bilet na zbliżający się mecz. Oto najpopularniejsze z nich!