Gadżety

OnePlus Watch opanuje rynek wearables? Premiera jeszcze w tym miesiącu!

Znamy oficjalną datę premiery długo wyczekiwanego smartwatcha OnePlus. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zegarek zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu! Jakie sekrety skrywa to nowoczesne urządzenie?

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez techmaniaków moment, w którym na rynek trafi pierwszy inteligentny zegarek od chińskiego producenta OnePlus. Do tej pory na ten temat pojawiały się jedynie nieoficjalne spekulacje, ale teraz sytuacja jest niemal całkowicie klarowna – nowy smartwatch ma zostać ukazany światu w towarzystwie innych flagowców z linii OnePlus 9, co wskazywałoby na datę 23 marca.

Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat samego zegarka OnePlus Watch, aczkolwiek na podstawie zamieszczanych przez chińską firmę materiałów promocyjnych można oczekiwać, że jeden z dwóch wariantów urządzenia będzie wyposażony w okrągły wyświetlacz. Druga propozycja z ekranem w kształcie kwadratu może być natomiast wzorowana na zegarkach spod znaku Apple.

OnePlus Watch prawdopodobnie zawita zatem na salony w dwóch różnych wersjach, jeśli chodzi o design, co należy traktować jako śmiały i intrygujący krok ze strony Chińczyków. Niespodzianek zapewne nie uświadczymy w systemie operacyjnym nowego sprzętu, w związku z czym obie odsłony inteligentnego smartwatcha będą obsługiwały Wear Os od Google. Jedno jest pewne – OnePlus zamierza wejść w branżę wearables z dużym impetem.

OnePlus – Watch this Space

You asked for it. You’re getting it.
See something new March 23 – http://onepl.us/WatchThisSpace

Opublikowany przez OnePlus Czwartek, 11 marca 2021

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Najpopularniejsze aplikacje do liczenia kalorii w polskiej wersji językowej
  Poprzedni artykuł
  Jak działa inteligentna koszulka dla sportowców zaprojektowana przez naukowców z WAT?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Gadżety

  Lustrzanki – jakie mają zalety?
  Lustrzanki to aparaty fotograficzne, które od dawna cieszą się popularnością wśród profesjonalnych fotografów oraz miłośników fotografii. W porównaniu do aparatów kompaktowych, lustrzanki mają wiele zalet, które sprawiają, że są one najlepszym wyborem dla osób, które chcą uzyskać najwyższą jakość zdjęć.
  Apple Watch Ultra – czy to najlepszy zegarek w teren?
  Nowoczesna technologia coraz bardziej przenika do naszego codziennego życia, a urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy smartwatche stają się nieodłącznym elementem garderoby każdego człowieka.