Gadżety

OnePlus Watch opanuje rynek wearables? Premiera jeszcze w tym miesiącu!

Znamy oficjalną datę premiery długo wyczekiwanego smartwatcha OnePlus. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zegarek zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu! Jakie sekrety skrywa to nowoczesne urządzenie?

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez techmaniaków moment, w którym na rynek trafi pierwszy inteligentny zegarek od chińskiego producenta OnePlus. Do tej pory na ten temat pojawiały się jedynie nieoficjalne spekulacje, ale teraz sytuacja jest niemal całkowicie klarowna – nowy smartwatch ma zostać ukazany światu w towarzystwie innych flagowców z linii OnePlus 9, co wskazywałoby na datę 23 marca.

Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat samego zegarka OnePlus Watch, aczkolwiek na podstawie zamieszczanych przez chińską firmę materiałów promocyjnych można oczekiwać, że jeden z dwóch wariantów urządzenia będzie wyposażony w okrągły wyświetlacz. Druga propozycja z ekranem w kształcie kwadratu może być natomiast wzorowana na zegarkach spod znaku Apple.

OnePlus Watch prawdopodobnie zawita zatem na salony w dwóch różnych wersjach, jeśli chodzi o design, co należy traktować jako śmiały i intrygujący krok ze strony Chińczyków. Niespodzianek zapewne nie uświadczymy w systemie operacyjnym nowego sprzętu, w związku z czym obie odsłony inteligentnego smartwatcha będą obsługiwały Wear Os od Google. Jedno jest pewne – OnePlus zamierza wejść w branżę wearables z dużym impetem.

OnePlus – Watch this Space

You asked for it. You’re getting it.
See something new March 23 – http://onepl.us/WatchThisSpace

Opublikowany przez OnePlus Czwartek, 11 marca 2021

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Najpopularniejsze aplikacje do liczenia kalorii w polskiej wersji językowej
  Poprzedni artykuł
  4 funkcjonalne gadżety do uprawiania sportu z telefonem
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety

  KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!
  Wraz z dynamicznym rozwojem branży wearables rosną również wymagania potencjalnych klientów dotyczące dostępnych na rynku gadżetów. Nic więc dziwnego, że producenci dosłownie prześcigają się w pomysłach na innowacje mające na celu podniesienie jakości swoich urządzeń. Świetnym przykładem opisanego zjawiska jest KOSPET Optimus 2, który za sprawą rozbudowanych funkcji z powodzeniem może zastąpić korzystanie ze smartfona! Czy po wielu latach doczekaliśmy się w końcu smartwatcha, który spełni oczekiwania wszystkich odbiorców?
  Xiaomi Mi Watch Revolve Active – aż 117 trybów sportowych i rynkowa cena!
  Xiaomi ani myśli zatrzymywać się, jeśli chodzi o rozwój swojej marki na rynku wearables, czego najlepszym dowodem jest nowy smartwatch Xiaomi Mi Watch Revolve Active. Skierowane przede wszystkim do orędowników aktywności fizycznej urządzenie ma przyciągnąć uwagę konsumentów zarówno za sprawą specyfikacji technicznej, ciekawego designu, jak i stosunkowo niewygórowanej ceny.