Reklama

Elektroniczny obieg dokumentów — w jakich firmach okaże się pomocny?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dziesiątki, a nawet setki dokumentów tygodniowo pojawia się w każdej firmie. Im więcej pracowników ona zatrudnia czy transakcji handlowych dokonuje, tym wyższe rosną stosy papierowych faktur i rozliczeń na biurkach. Jeśli i w Twojej firmie jest ich zbyt wiele, a odnalezienie konkretnej kartki zaczyna graniczyć z cudem, to najwyższy czas na wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest nastawiona bardziej na handel, produkcję czy transport, elektroniczny obieg dokumentów może pomóc jej uporządkować i lepiej zorganizować wszelkie faktury oraz inne istotne dokumenty. W jakich firmach takie rozwiązanie okaże się szczególnie pomocne? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

Zarządzanie dokumentami w średnich i dużych firmach

Dokumenty zakupowe, magazynowe czy rozliczeniowe są bardzo istotne w każdej firmie, ale w przypadku średnich i dużych przedsiębiorstw ich liczba może przytłaczać. Co więcej, w zatwierdzanie, podpisywanie czy wystawianie owych dokumentów mogą być zaangażowane osoby na różnych stanowiskach w firmie, co wiąże się z koniecznością ciągłego przemieszczania dokumentów. Jak je zabezpieczyć, aby się nie zagubiły? Jak przyspieszyć wszystkie te procesy? Nieocenioną pomocą okaże się inteligentna platforma NAVIGATOR dostępna na stronie archman.pl. Pozwoli ona zapobiec przestojom, zagubieniu czy gromadzeniu się dokumentów na biurku. Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku średnich, jak i naprawdę dużych firm, zatrudniających nawet kilka tysięcy pracowników. NAVIGATOR to jednak o wiele więcej niż tylko magazynowanie i udostępnianie dokumentów w platformie online.

W czym jeszcze może pomóc platforma NAVIGATOR?

Wprowadzenie skutecznego i bezpiecznego obiegu dokumentów w firmie to najważniejsza rola NAVIGATORA, jednak udostępnia on także użytkownikom szereg innych przydatnych funkcji. Okaże się bardzo pomocny na przykład w przypadku zarządzania procesami zakupowymi w firmie (kontrola stanów magazynowych, zbieranie zamówień, generowanie i przechowywanie faktur). A czy NAVIGATOR poradzi sobie ze złożonymi procesami produkcyjnymi? Jak najbardziej! Pozwala między innymi na monitorowanie produkcji na każdym etapie, w tym generowanie zamówień surowców czy półproduktów lub raportowanie o nieprawidłowościach. Platforma obejmuje również aplikację CRM dla handlowców, także tych działających w terenie. Jak widać, NAVIGATOR to wszechstronne narzędzie, które sprawdzi się w przypadku różnych branż i potrzeb — także w kwestii zarządzania pracownikami i rekrutacją, transportem i logistyką, utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń czy budżetowania i controllingu.

Choć wdrożenie tego typu programu do elektronicznego zarządzania dokumentacją może być dla firmy dużą rewolucją, a sam proces przenoszenia systemów i dokumentów z pewnością chwilę potrwa, ostatecznie stanie się ogromnym ułatwieniem w pracy dla pracowników na różnych szczeblach.

Artykuł sponsorowany
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.
  Jaki zegarek podarować komuś na święta?
  Poprzedni artykuł
  QA – kiedy liczy się przede wszystkim jakość
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Reklama

  Zakup muru piłkarskiego online
  Piłka nożna jest jednym z częściej wybieranych sportów przez dzieci, młodzież, ale także dorosłych, grających w profesjonalnych i amatorskich drużynach. Z tego też powodu dobrze jest orientować się czy zakup muru piłkarskiego okaże się dobrym rozwiązaniem.
  Jak wybrać odpowiednie gamerskie akcesoria audio?
  Szczególnie w grach multiplayer ważne są mikrofony gamingowe, a także słuchawki. Bardzo często trzeba bowiem na przykład poinformować partnerów z drużyny o tym, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy. Odpowiednia komunikacja to podstawa między innymi gry klanowej. W tym artykule sprawdzamy, jaki sprzęt audio będzie najbardziej odpowiedni dla graczy.