InnowacjeTechnews

ASICS Gel-Nimbus – buty nowej technologii

Przedstawiamy nową technologię ASICS zapewniającą amortyzację o wysokiej energii, nowa technologia FF BLAST PLUS dodaje pozytywnej energii każdemu biegowi.

ASICS ogłasza wprowadzenie butów do biegania Gel-Nimbus 24, oferujących najbardziej zaawansowaną ochronę przed uderzeniami i pozytywny zwrot energii dla ciała i umysłu dzięki wprowadzeniu technologii FF BLAST PLUS, najnowszej innowacji ASICS w zakresie pianki.

Buty Gel-Nimbus 24, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu nowego i ulepszonego komfortu pod stopami, są pierwszym modelem Gel-Nimbus, w którym zastosowano technologię FF BLAST PLUS. Nowo wprowadzona podeszwa środkowa ASICS sprawia, że ​​but jest o około 19 gramów lżejszy niż jego poprzednik i zapewnia miękkie lądowanie na każdym kroku.

Miękka siateczka cholewki i elastyczny panel śródstopia sprawiają, że but jest bardziej przewiewny i wygodny podczas długich biegów.

Zdj. główne: Wengang Zhai/unsplash.com

Robert Grześkowiak
Copywriter, pasjonat nowinek ze świata sportu i kultury. W wolnym czasie naśladuje Tony’ego Hawka, Aleksandra Doba i Ryszarda Kapuścińskiego.
  Haylou GST – niesamowicie tani smartwatch. Czy warto?
  Poprzedni artykuł
  Jakie wyposażenie zabrać na survival?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Innowacje

  System Rejestracji Pacjentów: Przychodnia Przyszłości?
  System rejestracji pacjentów to rozwiązanie, które przynosi szereg korzyści zarówno dla placówek medycznych, jak i ich pacjentów, i pozwala wypracować przewagę konkurencyjną, wymaganą do wzrostów biznesowych.
  Hulajnoga miejska – transport dla każdego
  Hulajnoga miejska staje się coraz bardziej popularny wśród osób w każdym wieku, które szukają skutecznego i niedrogiego sposobu na poruszanie się po mieście.