InnowacjeTechnews

ASICS Gel-Nimbus – buty nowej technologii

Przedstawiamy nową technologię ASICS zapewniającą amortyzację o wysokiej energii, nowa technologia FF BLAST PLUS dodaje pozytywnej energii każdemu biegowi.

ASICS ogłasza wprowadzenie butów do biegania Gel-Nimbus 24, oferujących najbardziej zaawansowaną ochronę przed uderzeniami i pozytywny zwrot energii dla ciała i umysłu dzięki wprowadzeniu technologii FF BLAST PLUS, najnowszej innowacji ASICS w zakresie pianki.

Buty Gel-Nimbus 24, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu nowego i ulepszonego komfortu pod stopami, są pierwszym modelem Gel-Nimbus, w którym zastosowano technologię FF BLAST PLUS. Nowo wprowadzona podeszwa środkowa ASICS sprawia, że ​​but jest o około 19 gramów lżejszy niż jego poprzednik i zapewnia miękkie lądowanie na każdym kroku.

Miękka siateczka cholewki i elastyczny panel śródstopia sprawiają, że but jest bardziej przewiewny i wygodny podczas długich biegów.

Zdj. główne: Wengang Zhai/unsplash.com

Robert Grześkowiak
Copywriter, pasjonat nowinek ze świata sportu i kultury. W wolnym czasie naśladuje Tony’ego Hawka, Aleksandra Doba i Ryszarda Kapuścińskiego.
  Haylou GST – niesamowicie tani smartwatch. Czy warto?
  Poprzedni artykuł
  Jakie wyposażenie zabrać na survival?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Innowacje