GadżetyTechnews

Maxcom FW42 Gold – wytrzymały zegarek dla miłośniczek aktywności fizycznej

Bogatą ofertę firmy Maxcom zasilił właśnie zupełnie nowy inteligentny zegarek od polskiego dystrybutora. Smartwatch inaugurujący serię Style posiada mnóstwo rozbudowanych funkcji, a elegancki design sprawi, że przypadnie on do gustu przede wszystkim paniom.

Maxcom FW42 Gold z pewnością należy najbardziej wyjątkowych urządzeń polskiej firmy. Zegarek został wyposażony w kopertę wykonaną w chirurgicznie precyzyjnej technologii CNC, w związku z czym cechuje go niebywała wytrzymałość. Dodatkowo sprzęt może pochwalić się wysoką odpornością na pył i wodę, o czym najlepiej świadczy certyfikat IP68. To wszystko sprawia, że już na wstępie nie powinniśmy mieć najmniejszych wątpliwości, że ów smartwatch powstał z myślą o osobach aktywnych fizycznie.

Gdyby jednak takowe się pojawiły, szybko zostaną rozwiane za sprawą szerokiego wachlarza dostępnych trybów sportowych oraz szeregu funkcji, takich jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu. W dbaniu o zdrowie pomogą natomiast znane z innych urządzeń typu wearables monitory pracy serca, ciśnienia krwi i snu, a także pulsoksymetr. Nowoczesne urządzenie współpracuje też z popularną aplikacją FFit.

Elegancki design oraz kilka pozostałych funkcjonalności zegarka Maxcom FW42 Gold z pewnością przemówi zwłaszcza do płci pięknej. Solidna koperta smartwatcha ma bowiem piękny złoty kolor, czego dopełnienie stanowią siatkowa bransoletka oraz personalizowane tarcze. Nie brakuje również funkcji wyłącznie dla kobiet, takich jak monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz dni płodnych.

Foto wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Powtórki wideo i technologia goal-line wspomogą sędziów piłki ręcznej w europejskich pucharach
  Poprzedni artykuł
  Podstawy golenia – jak uniknąć podrażnień?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety