GadżetyTechnews

TicWatch E3 – nowy ulubieniec aktywnych fizycznie? 20 trybów sportowych i świetna cena!

Przed kilkoma dniami oficjalnej prezentacji doczekał się inteligentny zegarek Mobvoi TicWatch E3. Nowoczesny gadżet jest już dostępny na terenie Polski i wiele wskazuje na to, że wkrótce podbije serca techmaniaków. Producentom udało się bowiem połączyć cechy, które najbardziej przemawiają do odbiorców – szeroki przekrój funkcji z przystępną ceną!

Marka Mobovi od lat jest znana z wypuszczania na światowy rynek jakościowych inteligentnych czasomierzy, jednak najnowszy TicWatch E3 nawet na tle swojego starszego kuzyna – TicWatch Pro 3 – wypada niezwykle okazale. Najlepiej świadczy o tym choćby wyposażenie tego urządzenia w bardzo pożądany obecnie system Wear OS umożliwiający dokonywanie płatności zbliżeniowych, wsparcie dla aplikacji Spotify, a także współpraca z platformami sportowymi.

Skoro o sporcie mowa, TicWatch E3 oferuje użytkownikom 20 trybów sportowych oraz cieszącą się coraz większym zainteresowaniem technologię TicMotion. Jak na gadżet prosto z branży wearables przystało, nowy zegarek chińskiego producenta posiada w zanadrzu również pokaźne zaplecze zdrowotne w postaci m.in. mierzenia tętna i stresu, określania pułapu tlenowego VO2max oraz kontroli jakości snu. To wszystko czyni z TicWatch E3 idealną propozycję dla orędowników zdrowego stylu życia.

TicWatch E3——It moves with you

Introducing the #TicWatchE3. It moves with you.

Enjoy more features with better value.
Featuring #Qualcomm Snapdragon Wear 4100, it is faster than ever before.
Helpful apps and services powered with #WearOSbyGoogle.
20+ professional workout modes help you meet your daily fitness goals.
TicCare feature keeps it all within the family.
GPS navigation tracks every step of you.
What’s more? Find out yourself.
Shop on Mobvoi:https://www.mobvoi.com/pages/ticwatche3
Shop on Amazon:https://www.amazon.com/dp/B0928CY9TN

Finish today’s tasks and WIN a TicWatch E3 for FREE!

Today’s tasks:
√ Follow @MobvoiTicWatch and Like this post.
√ Tag 3 friends.
.
.
.
#itmoveswithyou #mobvoi #TicWatch #smartwatch #smartlife #launch #exercise #outdoor #fathersday2021 #newproduct #countdown #wearosbygoogle #present #giveaway #freewatch

Opublikowany przez TicWatch Środa, 16 czerwca 2021

Zegarek nie rozczarowuje też pod kątem cenowym – już w dniu promocji można było nabyć go za jedyne 199 €, co w przeliczeniu na polską walutę da nam 908 zł. Trzeba uczciwie przyznać, że tym razem wycena smartwatcha jest w pełni adekwatna do proponowanych możliwości, co przecież nie jest regułą.

Foto wyróżniające: Pixabay

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Gatorade wkracza na rynek gadżetów sportowych – nowoczesna aplikacja i plaster do analizy potliwości
  Poprzedni artykuł
  BeDiet vs Diet & Training by Ann – porównanie aplikacji najpopularniejszych polskich trenerek fitness
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Gadżety

  Jak wybrać odpowiednie gamerskie akcesoria audio?
  Szczególnie w grach multiplayer ważne są mikrofony gamingowe, a także słuchawki. Bardzo często trzeba bowiem na przykład poinformować partnerów z drużyny o tym, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy. Odpowiednia komunikacja to podstawa między innymi gry klanowej. W tym artykule sprawdzamy, jaki sprzęt audio będzie najbardziej odpowiedni dla graczy.
  Jaki zegarek podarować komuś na święta?
  Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest tradycja dawania sobie prezentów. Choć to bez wątpienia wspaniały zwyczaj, często bywa również kłopotliwy, ponieważ wybór odpowiedniego podarunku, zwłaszcza dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze, nie należy do najłatwiejszych.