GadżetyTechnews

Motorola wraca na rynek wearables. Aż trzy nowe zegarki w tym roku!

Motorola planuje po dłuższej przerwie powrócić z mocnym przytupem do branży wearables. Na przestrzeni czerwca i lipca tego roku swoją premierę mogą mieć aż trzy zupełnie nowe smartwatche spod znaku amerykańskiego producenta! Czy rzeczywiście jest na co czekać?

Ostatnim zegarkiem wydanym przez Motorolę był cieszący się powszechnym uznaniem Moto 360. Od tego czasu firma z Illinois nie udzielała się jednak na rynku smartwatchy, ale w bieżącym roku planuje wrócić do gry z aż trzema nowymi urządzeniami! Gadżety mają nosić nazwy Moto Watch, Moto Watch One, Moto G Smartwatch i pracować na systemie operacyjnym Wear OS.

Jako pierwszy zadebiutuje wyposażony w okrągłą kopertę Moto G Smartwatch, który najprawdopodobniej będzie również najtańszą opcją z całej oferty. Jego premiera może mieć miejsce już w czerwcu, natomiast dwa pozostałe zegarki miałyby trafić na rynek około miesiąc później.

Jeśli chodzi o design, wyróżnia się jedynie Moto Watch, którego tarcza będzie miała kwadratowy kształt. Zapewne okaże się on kuszącą alternatywą dla droższego Apple Watcha.

Na chwilę obecną dokładne specyfikacje smartwatchów nie są jeszcze znane, ale możemy być spokojni o obecność klasycznych funkcji, takich jak tryby sportowe czy monitorowanie zdrowia. Jedno jest pewne – nieoczekiwany powrót Motoroli może sporo namieszać na całym światowym rynku wearables.

Zdjęcie wyróżniające: Maurizio Pesce from Milan / Wikipedia

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Najważniejsze parametry w jednym miejscu. Jak działają nowe funkcjonalności Google Fit?
  Poprzedni artykuł
  Baw się i ćwicz! Quell przygotowuje nowatorską grę do treningów fitness
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety

  Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
  Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?
  Tradycji stanie się zadość. Apple Watch Series 7 z szeregiem nowych funkcji!
  Wzorem minionych lat, Apple postanowiło nieco odświeżyć swoją bogatą ofertę urządzeń elektronicznych. Innowacje dotyczą również gadżetów wearables, w tym oczywiście zyskujących coraz szersze grono zwolenników smartwatchy. Aby pozostać na topie, należy nieustannie się rozwijać, w związku z czym nowy Apple Watch Series 7, którego debiut może nastąpić tuż po wakacjach, ma spełnić wszystkie wymagania techmaniaków. Jakie funkcjonalności zaoferuje użytkownikom inteligentny zegarek z logiem jabłka?