Technews

Nadchodzi ostatnia „FIFA”. EA Sports nie przedłuży licencji

Jak można było od pewnego czasu przypuszczać, Electronic Arts i FIFA nie doszły do porozumienia – nadchodząca „FIFA 23” będzie więc ostatnią grą z tej serii. W co zagrają miłośnicy wirtualnych poczynań na boisku w przyszłym roku?

To już pewne – firma EA Sports nie zdołała osiągnąć porozumienia z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Końca dobiega tym samym historia serii gier piłkarskich pod nazwą „FIFA”, które od 1993 królowały na komputerach i konsolach.

Entuzjaści piłki nożnej w wirtualnym wydaniu nie mają jednak powodów do niepokoju. Jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Electronic Arts, w 2023 roku ukaże się kolejna gra z futbolem w roli głównej. Przyszłość należy do EA Sports FC!

EA Sports FC ma oferować swoim graczom świetnie dopracowaną rozgrywkę, różnorodność, jeśli chodzi o tryby gry, możliwość sterowania „prawdziwymi” piłkarzami, a nawet… cieszący się gigantyczną popularnością tryb Ultimate Team.

Zdj. główne: Guglielmo Basile/unsplash.com

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Jak wybrać dobry uchwyt do telewizora?
  Poprzedni artykuł
  Wybierasz się na biwak? Nie zapomnij o tych gadżetach!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Technews

  Ile ramu do komputera? Jak oszacować ile potrzebuję?
  Odpowiednia ilość RAM-u w komputerze lub laptopie pozwala na komfortowe wykonywanie codziennej pracy lub granie w wymagające pozycje bez zacinania się. Co brać pod uwagę podczas szacowania, ile potrzebujemy RAM-u?
  7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
  Granie w gry różnego gatunku oraz korzystanie z aplikacji rozrywkowych stanowi współcześnie normę. Czynności te często wykonuje się na laptopach - od lat funkcjonuje nawet specjalna klasyfikacja laptopów dostosowana właśnie do takich zadań.