Technews

Nadchodzi ostatnia „FIFA”. EA Sports nie przedłuży licencji

Jak można było od pewnego czasu przypuszczać, Electronic Arts i FIFA nie doszły do porozumienia – nadchodząca „FIFA 23” będzie więc ostatnią grą z tej serii. W co zagrają miłośnicy wirtualnych poczynań na boisku w przyszłym roku?

To już pewne – firma EA Sports nie zdołała osiągnąć porozumienia z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Końca dobiega tym samym historia serii gier piłkarskich pod nazwą „FIFA”, które od 1993 królowały na komputerach i konsolach.

Entuzjaści piłki nożnej w wirtualnym wydaniu nie mają jednak powodów do niepokoju. Jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Electronic Arts, w 2023 roku ukaże się kolejna gra z futbolem w roli głównej. Przyszłość należy do EA Sports FC!

EA Sports FC ma oferować swoim graczom świetnie dopracowaną rozgrywkę, różnorodność, jeśli chodzi o tryby gry, możliwość sterowania „prawdziwymi” piłkarzami, a nawet… cieszący się gigantyczną popularnością tryb Ultimate Team.

Zdj. główne: Guglielmo Basile/unsplash.com

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Jak wybrać dobry uchwyt do telewizora?
  Poprzedni artykuł
  Wybierasz się na biwak? Nie zapomnij o tych gadżetach!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Technews