Technews

Nowe możliwości dla kibiców Legii Warszawa. Fan Tokeny mistrza Polski rozeszły się jak świeże bułeczki!

Za nami premierowa emisja długo wyczekiwanych Fan Tokenów $LEG. Legia Warszawa stała się tym samym pierwszym polskim klubem, który dołączył do grona 21 europejskich potentatów, takich jak FC Barcelona, Juventus czy Paris Saint-Germain. Komplet 200 tysięcy tokenów kibica mistrza Polski został wyprzedany w niespełna kwadrans!

Tokeny kibica dostępne na platformie socios.com to swego rodzaju wirtualne członkostwo, które daje pasjonatom sportu zupełnie nowe, nieznane dotychczas możliwości. Posiadacze owych tokenów nie tylko otrzymują dostęp do szeregu przywilejów, konkursów czy nagród, ale przede wszystkim mają niepowtarzalną możliwość brania czynnego udziału w życiu swojego ukochanego klubu, a więc wpływu na niektóre decyzje dotyczące jego funkcjonowania!

Przypomnijmy, że Fan Tokeny działają w oparciu o blockchaina Chiliz (CHZ). To zbywalna, elektroniczna waluta, a także oficjalny środek płatniczy wspomnianej aplikacji socios.com. W celu nabycia tokenów kibica wystarczy wymienić swoją walutę na $CHZ, które następnie z powodzeniem możemy przekształcić w dostęp do upragnionych funkcji.

Tokeny kibica cieszą się coraz większą popularnością w świecie sportu i piłka nożna nie stanowi tutaj wyjątku. W ostatnim czasie ich wprowadzeniem zainteresowały się największe piłkarskie marki na świecie, do których we wtorek 4 maja dołączyła Legia Warszawa. Świeżo upieczony obrońca tytułu mistrza Polski z pewnością nie żałuje tej decyzji, gdyż podczas premierowej emisji $LEG wszystkie tokeny zostały wyprzedane w zaledwie 13 minut!

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Kawa najlepszym naturalnym biohackiem? Jak kofeina wpływa na siłę anaerobową i odczucie zmęczenia u sportowców
  Poprzedni artykuł
  Aktywna rozrywka przed telewizorem – najlepsze aplikacje fitness na Android TV
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Technews

  Ile ramu do komputera? Jak oszacować ile potrzebuję?
  Odpowiednia ilość RAM-u w komputerze lub laptopie pozwala na komfortowe wykonywanie codziennej pracy lub granie w wymagające pozycje bez zacinania się. Co brać pod uwagę podczas szacowania, ile potrzebujemy RAM-u?
  7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
  Granie w gry różnego gatunku oraz korzystanie z aplikacji rozrywkowych stanowi współcześnie normę. Czynności te często wykonuje się na laptopach - od lat funkcjonuje nawet specjalna klasyfikacja laptopów dostosowana właśnie do takich zadań.