Technews

Nowe smartwatche dla fanów sportu – zobacz najnowsze urządzenia

Dobry smartwach to dla wielu miłośników sportu rzecz absolutnie niezbędna. Oto lista nowości na rynku inteligentnych zegarków!

Galaxy Watch 5

Nowy smartwach od Samsunga, którego debiut na rynku szacowany jest na trzeci kwartał 2022 roku. Co ciekawe, innowacyjne urządzenie ma być zasilane energią słoneczną. Jeśli zaś chodzi o design, to można spodziewać się okrągłej koperty z płaskim ekranem.

Huawei Watch GT 2

Aplilkacji Huawei Zdrowie nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktualnie topowym zegarkiem współpracującym z tym systemem jest Huawei Watch GT 2, który z pewnością zmotywuje nas do regularnych ćwiczeń.

Google Pixel Watch i Pixel 6a

Zegarki od Google’a, które mają zadebiutować tego samego dnia – 26 maja 2022 roku. Będą imponować przede wszystkim pod względem pamięci. Przestrzeń na dane ma wynosić bowiem aż 32 GB – to dwa razy więcej niż ma konkurencyjny zegarek Samsunga!

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch zadebiutował w Polsce raptem miesiąc temu, a już pobija rekordy popularności wśród entuzjastów aktywności fizycznej. Nic dziwnego – wysokiej klasy chip GPS 12nm, stosunkowo niska masa czy w końcu bateria o żywotności 16 dni na pewno przypadną do gustu każdemu sportowcowi!

Zdj. główne: Tyler Hendy/unsplash.com

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Wybierz najlepszy plecak do jazdy na rowerze
  Poprzedni artykuł
  Nowoczesny system GPS w polskim klubie sportowym – na czym polega?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Technews