Technews

Przed nami kolejny sezon FIFA – faworyci, rozgrywki i wszystko co musisz wiedzieć o tej e-sportowej dyscyplinie!

„FIFA 22” zadebiutuje już 1 października. Najlepsi gracze mieli już jednak okazję zapoznać się z nową odsłoną produkcji. Czego spodziewać się po zbliżającym się sezonie popularnej gry piłkarskiej?

Zmiany duże i małe

W poprzednich częściach gameplayem często rządziło RNG, a nie umiejętności. EA Sports zapowiada, że kolejna odsłona ma być pod tym względem poprawiona. Wprowadzono nowe elementy, takie jak ponad 4000 animacji, ulepszone AI czy lepsza fizyka podań. Najpopularniejszym trybem nadal pozostanie FUT, jednak ciekawie zapowiada się odświeżony tryb kariery, w tym zupełnie przebudowany tryb wirtualnej gwiazdy.

„FIFA” w końcu dogoni świat e-sportu?

Trudno powiedzieć. „FIFA” jako e-sport od kilku lat nie jest w najlepszej formie. Organizowano wiele równoległych turniejów z identyczną rozgrywką i technicznymi ograniczeniami dla uczestników, przez co śledzenie tych rozgrywek nie było zbyt ekscytujące. Dodatkowo edycje 2021 oraz 2020 zarówno eNations Cup, jak i eWorld Cup były odwołane, co utrudnia jakiekolwiek typowanie faworytów na obecny sezon. Spodziewać się jednak należy, że gracze tacy jak Anders Vejrgang, Mossad „Msdossary” Aldossary, August „Agge” Rosenmeier czy Kamil „Riptorek” Soszyński będą celować w najwyższe miejsca i to ich poczynaniom warto się przyglądać.

Zdjęcie główne: Tima Miroshnichenko/pexels.com

Adam Zadrożny
Ogromny pasjonat futbolu i wszystkiego, co z nim związane. Poza graniem w piłkę, trenuje także kalistenikę. Nie mogąc uprawiać sportu zawodowo, zaczął pisać - między innymi o zdrowym odżywianiu.
  Jak optymalizować procesy biznesowe w firmie?
  Poprzedni artykuł
  Jaki dekoder do telewizji DVB-T ze wsparciem DVB-T2?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Technews

  Ile ramu do komputera? Jak oszacować ile potrzebuję?
  Odpowiednia ilość RAM-u w komputerze lub laptopie pozwala na komfortowe wykonywanie codziennej pracy lub granie w wymagające pozycje bez zacinania się. Co brać pod uwagę podczas szacowania, ile potrzebujemy RAM-u?
  7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
  Granie w gry różnego gatunku oraz korzystanie z aplikacji rozrywkowych stanowi współcześnie normę. Czynności te często wykonuje się na laptopach - od lat funkcjonuje nawet specjalna klasyfikacja laptopów dostosowana właśnie do takich zadań.