GadżetyTechnews

Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!

Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?

Powszechnie ceniona na całym świecie firma Realme na przestrzeni lat zasłynęła przede wszystkim z dobrych smartfonów, ale zaimponować może również dorobek Chińczyków w branży urządzeń wearables, w tym oczywiście opasek sportowych. W ciągu ostatnich dni do sieci wypłynęły grafiki prezentujące wygląd nadchodzącego gadżetu, który ma skraść serca odbiorców głównie za sprawą atrakcyjnej warstwy zewnętrznej oraz szerokiej gamy dostępnych funkcji.

Realme Band 2 to zupełnie nowa odsłona dosyć przeciętnego poprzednika. Tym razem producenci, nauczeni błędami z przeszłości, postanowili jednak zadbać nawet o najdrobniejsze detale – prawdopodobnie w końcu doczekamy się dotykowego ekranu oraz znacznie większego, 1,4-calowego wyświetlacza. Głośno mówi się również o podniesieniu rozdzielczości obrazu. Pokaźne rozmiary opaski (45,9 x 24,6 x 12,1 mm) poparte zdjęciami zamieszczonymi na Twitterze przez @OnLeaks sugerują natomiast, że… mamy do czynienia ze smartwatchem!

Realme Band 2 ma być także znacznie bogatszy pod względem funkcjonalności. Na pokładzie opaski znajdziemy czujnik tętna oraz opcję monitorowania nasycenia krwi tlenem (SpO2). Nie zabraknie oczywiście popularnych trybów sportowych.

Póki co szczegółowa data premiery urządzenia nie jest znana, ale wkrótce powinna zostać podana do wiadomości publicznej. Podobnie wygląda sytuacja z określeniem detalicznej ceny Realme Band 2, choć nie powinna być ona przesadnie wygórowana.

Foto wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Jak sztuczna inteligencja pomaga piłkarzom i trenerom?
  Poprzedni artykuł
  Najlepsze aplikacje mobilne do trenowania tenisa ziemnego
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Gadżety

  Jak wybrać odpowiednie gamerskie akcesoria audio?
  Szczególnie w grach multiplayer ważne są mikrofony gamingowe, a także słuchawki. Bardzo często trzeba bowiem na przykład poinformować partnerów z drużyny o tym, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy. Odpowiednia komunikacja to podstawa między innymi gry klanowej. W tym artykule sprawdzamy, jaki sprzęt audio będzie najbardziej odpowiedni dla graczy.
  Jaki zegarek podarować komuś na święta?
  Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest tradycja dawania sobie prezentów. Choć to bez wątpienia wspaniały zwyczaj, często bywa również kłopotliwy, ponieważ wybór odpowiedniego podarunku, zwłaszcza dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze, nie należy do najłatwiejszych.