GadżetyTechnews

Upragniony moduł GPS i aż 30 rodzajów aktywności. Xiaomi Mi Band 6 już w drodze!

Miłośnicy Mi Bandów mogą ostrzyć sobie zęby na kolejną nowość od chińskiego producenta – podczas procesu certyfikacyjnego w Indiach wypłynęły bowiem informacje o pracach nad szóstą wersją najpopularniejszej opaski fitness na świecie. Trzeba przyznać, że za sprawą kilku nieznanych dotąd funkcji Xiaomi Mi Band 6 zapowiada się doprawdy kapitalnie!

Użytkownicy opasek spod znaku Xiaomi od jakiegoś czasu domagali się ulepszeń i na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że ich żądania niebawem zostaną spełnione. Tegoroczny model nie dość, że zostanie wyposażony w pożądane przez wielu funkcje, to jeszcze wyeliminuje największe wady swoich poprzedników. Czego zatem możemy się spodziewać po Mi Band 6?

Pasjonatów aktywności fizycznej w różnym wydaniu z pewnością ucieszy fakt, że w końcu pojawi się wyczekiwany moduł GPS. Dokładne monitorowanie pokonanej podczas treningu trasy stanie się więc znacznie bardziej przystępne. Mi Band 6 ma obsługiwać nawet 30 rodzajów aktywności, wśród których znajdą się zupełne nowości, takie jak koszykówka, zumba, czy kickboxing. Dodatkowo urządzenie otrzyma czujnik SpO2 oraz klasyczny pulsometr, a także będzie kompatybilne z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Dodatkowe funkcje najprawdopodobniej sprawią też, że cena opaski będzie nieco większa niż dotychczas (mówi się o kwocie w okolicach 200 zł). Globalną inauguracje Mi Banda 6 przewiduje się już na najbliższe tygodnie, lecz wciąż nie wiadomo, kiedy urządzenie chińskiego giganta elektronicznego trafi do Polski.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Tizen odejdzie do lamusa? Samsung zamierza postawić na Androida
  Poprzedni artykuł
  Najważniejsze parametry w jednym miejscu. Jak działają nowe funkcjonalności Google Fit?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Gadżety

  Jak wybrać odpowiednie gamerskie akcesoria audio?
  Szczególnie w grach multiplayer ważne są mikrofony gamingowe, a także słuchawki. Bardzo często trzeba bowiem na przykład poinformować partnerów z drużyny o tym, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy. Odpowiednia komunikacja to podstawa między innymi gry klanowej. W tym artykule sprawdzamy, jaki sprzęt audio będzie najbardziej odpowiedni dla graczy.
  Jaki zegarek podarować komuś na święta?
  Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest tradycja dawania sobie prezentów. Choć to bez wątpienia wspaniały zwyczaj, często bywa również kłopotliwy, ponieważ wybór odpowiedniego podarunku, zwłaszcza dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze, nie należy do najłatwiejszych.