GadżetyTechnews

Upragniony moduł GPS i aż 30 rodzajów aktywności. Xiaomi Mi Band 6 już w drodze!

Miłośnicy Mi Bandów mogą ostrzyć sobie zęby na kolejną nowość od chińskiego producenta – podczas procesu certyfikacyjnego w Indiach wypłynęły bowiem informacje o pracach nad szóstą wersją najpopularniejszej opaski fitness na świecie. Trzeba przyznać, że za sprawą kilku nieznanych dotąd funkcji Xiaomi Mi Band 6 zapowiada się doprawdy kapitalnie!

Użytkownicy opasek spod znaku Xiaomi od jakiegoś czasu domagali się ulepszeń i na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że ich żądania niebawem zostaną spełnione. Tegoroczny model nie dość, że zostanie wyposażony w pożądane przez wielu funkcje, to jeszcze wyeliminuje największe wady swoich poprzedników. Czego zatem możemy się spodziewać po Mi Band 6?

Pasjonatów aktywności fizycznej w różnym wydaniu z pewnością ucieszy fakt, że w końcu pojawi się wyczekiwany moduł GPS. Dokładne monitorowanie pokonanej podczas treningu trasy stanie się więc znacznie bardziej przystępne. Mi Band 6 ma obsługiwać nawet 30 rodzajów aktywności, wśród których znajdą się zupełne nowości, takie jak koszykówka, zumba, czy kickboxing. Dodatkowo urządzenie otrzyma czujnik SpO2 oraz klasyczny pulsometr, a także będzie kompatybilne z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Dodatkowe funkcje najprawdopodobniej sprawią też, że cena opaski będzie nieco większa niż dotychczas (mówi się o kwocie w okolicach 200 zł). Globalną inauguracje Mi Banda 6 przewiduje się już na najbliższe tygodnie, lecz wciąż nie wiadomo, kiedy urządzenie chińskiego giganta elektronicznego trafi do Polski.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Tizen odejdzie do lamusa? Samsung zamierza postawić na Androida
  Poprzedni artykuł
  Najważniejsze parametry w jednym miejscu. Jak działają nowe funkcjonalności Google Fit?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety

  Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
  Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?
  Tradycji stanie się zadość. Apple Watch Series 7 z szeregiem nowych funkcji!
  Wzorem minionych lat, Apple postanowiło nieco odświeżyć swoją bogatą ofertę urządzeń elektronicznych. Innowacje dotyczą również gadżetów wearables, w tym oczywiście zyskujących coraz szersze grono zwolenników smartwatchy. Aby pozostać na topie, należy nieustannie się rozwijać, w związku z czym nowy Apple Watch Series 7, którego debiut może nastąpić tuż po wakacjach, ma spełnić wszystkie wymagania techmaniaków. Jakie funkcjonalności zaoferuje użytkownikom inteligentny zegarek z logiem jabłka?