W jakie urządzenia Apple warto się zaopatrzyć?

W jakie urządzenia Apple warto się zaopatrzyć?
/
/
Gadżety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Firma Apple cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Produkty tej firmy wyróżniają się nie tylko zaawansowaną funkcjonalnością i eleganckim designem, lecz także doskonałą jakością wykonania. Szeroka gama gadżetów marki Apple może znacząco ułatwić wykonywanie wielu codziennych czynności. W co warto zainwestować?

Urządzenia Apple, które po prostu trzeba mieć!

Oferta marki Apple to wiele produktów elektronicznych, obejmujących nie tylko telefony i tablety, lecz także urządzenia ubieralne, komputery stacjonarne i przenośne oraz słuchawki. Na jakie modele warto podstawić?

AirPods

Apple AirPods, to bezprzewodowe słuchawki marki z Cupertino, które są dostępne w różnych wersjach. Każdy zestaw AirPods jest sprzedawany z etui, które pełni nie tylko funkcję ochronną, lecz także jest ładowarką. Różnorodność AirPodsów widoczna jest w takich aspektach, jak długość działania na jednym ładowaniu czy zakres funkcji. Szczególnie warte uwagi są najnowsze modele, wyposażone w ulepszony system aktywnej redukcji szumów. Zapewnia on jeszcze lepszą jakość słuchania ulubionych piosenek czy podcastów.

MacBook Pro

Zależy Ci na mobilności i jednocześnie nie chcesz iść na kompromisy, jeśli chodzi o wydajność Twojego laptopa? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, koniecznie zapoznaj się z możliwościami urządzenia MacBook Pro. Sprzęt dedykowany jest profesjonalistom, którzy na co dzień wykonują zaawansowane czynności, takie jak programowanie, obróbka grafiki, czy montaż wideo. Urządzenie znajdziesz pod tym linkiem: https://www.cortland.pl/macbook-pro/.

iPad i Apple Pencil

iPady to tablety marki Apple, oferowane w wielu wariantach konfiguracyjnych i w różnych wersjach. Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i mniej zaawansowanych użytkowników. Jeśli zdecydujemy się na zakup tableta Apple, to warto pomyśleć także nad zaopatrzeniem się w Apple Pencil. Pozwala on na łatwe i przyjemne szkicowanie, zapisywanie notatek czy rysowanie. Najnowsza, 2. generacja tego akcesorium to dokładność co do piksela!

Zdj. główne: materiał klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
x-kom AGO Team wygrywa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021!
/
x-kom AGO Team wygrywa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021!
x-kom AGO Team w majowym finale ESL Mistrzostw Polski 2021 okazał się lepszy od faworyzowanego Honoris i sięgnął tym samym […]
Tradycyjny sport łączy siły z wirtualnym. Wielkie potęgi wchodzą do świata esportu!
/
Tradycyjny sport łączy siły z wirtualnym. Wielkie potęgi wchodzą do świata esportu!
Sport wirtualny zyskuje coraz większą siłę przebicia na całym świecie, czego najlepszym dowodem jest fakt, że zaczynają w niego inwestować […]
Panasonic rewolucjonizuje trening lekkoatletyczny – jak japoński potentat pomagał w przygotowaniach do olimpiady niemieckiemu oszczepnikowi
/
Panasonic rewolucjonizuje trening lekkoatletyczny – jak japoński potentat pomagał w przygotowaniach do olimpiady niemieckiemu oszczepnikowi
Panasonic stworzył technologię, która pozwoli niemieckiemu lekkoatlecie zdobyć złoto na mistrzostwach? Sprawdź, na czym polega najnowszy patent!