Smartwatche i smartbandy marki Amazfit dostępne od czerwca w ofercie mPTech

Smartwatche i smartbandy marki Amazfit dostępne od czerwca w ofercie mPTech
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Press info

Jedna z czołowych polskich firm produkujących i dystrybuujących telefony, smartfony myPhone, HAMMER oraz inne urządzenia z segmentu elektroniki użytkowej nawiązała współpracę z Zepp Health Corporation. Dzięki temu od czerwca w ofercie mPTech znajdą się smartwatche i smartbandy popularnej marki Amazfit.

Smartwatche i smartbandy Amazfit coraz szerzej dostępne w Polsce

Partnerstwo mPTech i Zepp Health ma pomóc obu firmom w jeszcze szybszym podboju polskiego rynku wearables. Z tej współpracy skorzystają też klienci, wszak już niebawem w naszym kraju pojawią się nowoczesne urządzenia, których dotąd próżno było szukać w otwartej sprzedaży. Jednym z nich będzie smartwatch z eSIM.

Dla polskiej marki to dobra okazja, aby mocniej zaistnieć na rynku wearables.

Opublikowany przez Technoblogia Czwartek, 10 czerwca 2021

Pierwsze produkty zyskującej coraz większą rozpoznawalność marki Amazfit zagoszczą w ofercie mPTech już w bieżącym miesiącu. Każde z tych urządzeń będzie wyposażone w wydajną baterię oraz kompatybilne z aplikacjami mobilnymi. Ceny również mają być przystępne, choć póki co dystrybutor ich nie ujawnił.

Marka Amazfit oferuje obecnie nie tylko inteligentne zegarki, opaski sportowe czy urządzenia monitorujące stan zdrowia, ale też słuchawki douszne, inteligentne bieżnie oraz wagi. Produkowane przez firmę Zepp Health urządzenia elektroniczne trafiają do kilkudziesięciu krajów, między innymi Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec, a od czerwca także do Polski.

O firmie mPTech

mPTech to jeden z największych polskich producentów smartfonów oraz telefonów komórkowych, który działa w 15 europejskich krajach. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, będącej czołowym producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa od 2007 roku i zatrudnia już ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów na wielu rynkach międzynarodowych. Ponadto współpracuje blisko z Google, a także uczestniczy w Programie Android Enterprise Recommended, który ułatwia przedsiębiorstwom wybór, wdrożenie, a następnie efektywne zarządzanie urządzeniami z systemem Android.

W portfolio mPTech znajdują się aktualnie urządzenia elektroniczne z trzech marek własnych: myPhone, HAMMER oraz techbite. Firma ma również na koncie autorską aplikację mobilną 4family, zwiększającą bezpieczeństwo i poprawiającą zdalną opiekę nad dziećmi czy osobami w podeszłym wieku.

Foto wyróżniające: materiały prasowe mPTech

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak działa kriokomora i dlaczego korzysta z niej tak wielu sportowców?
/
Jak działa kriokomora i dlaczego korzysta z niej tak wielu sportowców?
Krioterapia, czyli leczenie zimnem to zabieg, z którego korzysta wielu znanych sportowców. Sprawdź, na czym ona polega!
5 powodów, dla których warto wybrać komputer Mac od Apple Mac – wskazówki dla technologicznych laików
/
5 powodów, dla których warto wybrać komputer Mac od Apple Mac – wskazówki dla technologicznych laików
Czym Mac przerasta konkurencję i dlaczego jego użytkownicy w zasadzie nigdy nie żałują zakupu? Odpowiedzi poniżej!
Orbitrek a bieganie – co jest lepsze?
/
Orbitrek a bieganie – co jest lepsze?
Orbitrek (trenażer eliptyczny) bardzo często bywa wskazywany jako alternatywa dla biegania.