Galaxy Watch 4 coraz bliżej. System Wear OS zrewolucjonizuje zegarki koreańskiego giganta!

Galaxy Watch 4 coraz bliżej. System Wear OS zrewolucjonizuje zegarki koreańskiego giganta!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Do światowej premiery inteligentnego zegarka Samsung Galaxy Watch 4 czasu coraz mniej, w związku z czym w internecie regularnie pojawiają się rozmaite przecieki dotyczące jego aspektów wizualnych oraz funkcjonalności. Czym nowe urządzenie koreańskiego giganta będzie kusiło maniaków nowoczesnych technologii?

Po wejściu na rynek dostępny w dwóch odsłonach o różnej wielkości Samsung Galaxy Watch 4 może błyskawicznie stać się symbolem rewolucji wśród gadżetów popularnej firmy – i wcale nie chodzi tutaj o odświeżony design. Wszystko za sprawą systemu Google Wear OS, który ma zastąpić nieco przestarzałe już oprogramowanie Tizen. Taka zmiana dałaby użytkownikom możliwość korzystania z zupełnie nowych, nieznanych dotąd opcji, jak choćby od dłuższego czasu wyczekiwane w Polsce płatności zbliżeniowe.

Pomimo zmiany oprogramowania na zdecydowanie mniej energooszczędne, Samsung ani myśli wyraźnie zwiększać pojemność bateryjek. Mniejsza wersja urządzenia zostanie wyposażona w akumulator o pojemności 240 mAh, natomiast większa będzie dysponować ogniwem 350 mAh. Czy taka decyzja nie odciśnie negatywnego wpływu na czas pracy zegarków? Czas pokaże, a miłośnikom gadżetów koreańskiej marki nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że Samsung nie obniży jakości na tym istotnym polu.

Dobra bateria będzie miała szczególne znaczenie zwłaszcza dla tych, którzy zamierzają wykorzystywać Samsung Galaxy Watch 4 w celach treningowych. W zegarku nie zabraknie bowiem również rozbudowanego modułu sportowego, w którym – wzorem poprzednich edycji – znajdą się rozmaite dyscypliny. Na chwilę obecną trudno jednak stwierdzić, czy pod tym względem będziemy mieli do czynienia z wieloma nowościami. Okaże się to już najbliższego lata!

Foto wyróżniające: Louis PL / Wikimedia Commons

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Korzyści płynące z zakupu odnowionego laptopa Dell – przewodnik dla początkujących
/
Korzyści płynące z zakupu odnowionego laptopa Dell – przewodnik dla początkujących
Dowiedz się, jak zakup odnowionego laptopa Dell może przynieść korzyści nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla Twojej wydajności i środowiska.
Jak osiągnąć cele biznesowe dzięki Google Ads?
/
Jak osiągnąć cele biznesowe dzięki Google Ads?
Google Ads to największy i najpopularniejszy na świecie system reklamowy. Sprawdź, jak może pomóc Ci w wypromowaniu swojego biznesu.
Nowe smartwatche dla fanów sportu – zobacz najnowsze urządzenia
/
Nowe smartwatche dla fanów sportu – zobacz najnowsze urządzenia
Co słychać na rynku smartwatchy? Oto inteligentne zegarki, które warto mieć na oku!