Dwa fotograficzne gadżety dla każdego

Dwa fotograficzne gadżety dla każdego
/
/
Gadżety
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każdy może robić zdjęcia wysokiej jakości dzięki telefonom, które mają coraz bardziej zaawansowane technologicznie obiektywy. Dzisiaj prezentujemy wam dwa gadżety, które może mieć każdy i które pozwolą w prosty sposób robić bardziej artystyczne zdjęcia.

Wydrukuj zdjęcia z prosto z telefonu

Świetnym gadżetem jest drukarka do zdjęć z telefonu, która zmieści się w każdej torebce czy w każdym plecaku. Mała, poręczna i prosta w użyciu sprawia, że można zabrać ją ze sobą na wyjazd wakacyjny czy zimowe szaleństwo na nartach lub podarować dziecku, by rozwijać jego kreatywność.

Drukarki do telefonu firmy IINSTAX są nie tylko designerskie, ale także pozwalają wyedytować zdjęcie przed wydrukiem w dedykowanej aplikacji. To jednak nie wszystko. Na przykład drukarka mini Link 2 pozwala na rysowanie światłem i tworzenie niebanalnych portretów. Dobra zabawa i niezapomniane wspomnienia przy tworzeniu zdjęć gwarantowane.

Natomiast w aplikacji, zanim drukarka do zdjęć z telefonu wydrukuje twoje zdjęcie, możesz z wykonanych fotografii złożyć kolaż i jeszcze nałożyć na niego efektowne filtry. Chcesz podzielić się filmikiem? Nic prostszego! Dzięki umieszczeniu QR kodu na fotografii możesz dać nowo poznanej osobie personalizowaną pamiątkę.

Dostępne modele drukarek do zdjęć z telefonu mają wkłady różnej wielkości, dlatego najlepiej dopasować urządzenie do oczekiwanego rozmiaru fotografii.

Powrót stylu retro – aparat natychmiastowy

Aparaty natychmiastowe były szczególnie popularne w latach 70. i 80. XX wieku, dzięki firmie Polaroid, która była jednym z głównych producentów tych urządzeń. Ich podstawową i najbardziej cechą charakterystyczną było to, że fotografie nie wymagały tradycyjnego procesu wywoływania. Zamiast tego, w kilka chwil po zrobieniu zdjęcia, odbitka była wydrukowana na specjalnym papierze fotograficznym. Jednocześnie zdjęcia miały swój unikalny i niepowtarzalny kształt.

Obecnie aparaty natychmiastowe przeżywają renesans, gdyż wciąż mają swoją wyjątkową estetykę i przyciągają miłośników fotografii poszukujących oryginalnych, fizycznych odbitek. Dzięki postępowi technologii, nowe urządzenia są mniejsze i bardziej poręczne, a przy tym niezwykle estetyczne. Firma IINSTAX w swojej ofercie ma aparaty analogowe oraz hybrydowe, jedne i drugie bardzo proste w obsłudze.

Aparaty hybrydowe jak np. mini LiPlay różnią się od analogowych jak mini 12 tym, że zdjęcia przed wywołaniem można obrobić w dedykowanej aplikacji w telefonie. W ten sposób otrzymuje się spersonalizowane i jeszcze bardziej oryginalne fotografie.

Zaletą tego gadżetu jest także to, że dzięki natychmiastowemu wydrukowi można od razu podzielić się zdjęciem z przyjaciółmi. Co więcej, takie fotografie odznaczają się nadal unikalnymi, niepowtarzalnymi efektami wizualnymi, które nadają im ten autentyczny i wyjątkowy charakter.

Polecane gadżety firmy INSTAX zadowolą gusta zarówno wielbicieli stylu retro, jak i fanów nowinek technologicznych. Nowoczesne, designerskie i funkcjonalne, a jednocześnie proste w obsłudze, to także świetny pomysł na prezent. To co, kupisz je dla siebie czy podarujesz komuś bliskiemu?

Zdjęcia:

Fot 1: elements.envato.com/marowl
Fot 2: instax.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet
/
Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet
Na rynku pojawił się wreszcie sportowy gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet. To Garmin Lily Sport – elegancki smartwatch, który powstał […]
Jakie wybrać dodatkowe ubezpieczenie na życie?
/
Jakie wybrać dodatkowe ubezpieczenie na życie?
Wybór odpowiedniego rodzaju dodatkowego ubezpieczenia na życie może być trudny.
Jakie składniki są dedykowane sportowcom?
/
Jakie składniki są dedykowane sportowcom?
Zdrowa dieta to podstawa w życiu każdego sportowca. Aktywność fizyczna to dla organizmu wysiłek, dlatego należy go wspierać, zdrowo się odżywiając. Zobacz, jakich składników nie może zabraknąć w diecie aktywnego człowieka.