Zegarki skrojone dla sportowców. Garmin 2 i Garmin 2S już w sprzedaży!

Zegarki skrojone dla sportowców. Garmin 2 i Garmin 2S już w sprzedaży!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Garmin ani myśli się zatrzymywać i regularnie prezentuje nowe gadżety z branży wearables. Na rynek trafiła właśnie druga generacja smartwatcha Venu, która za sprawą dodatkowych funkcji ma znacząco pomagać użytkownikom w prowadzeniu zdrowego oraz aktywnego trybu życia.

Garmin Venu 2 oraz Venu 2S powstały przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Prawdziwym hitem może okazać się nowy algorytm, dzięki któremu na podstawie zebranych informacji urządzenia będą w stanie określić nasz wiek sprawnościowy! Nie mogło zabraknąć również funkcji doskonale znanych wszystkim użytkownikom wearables, takich jak całodobowy pomiar tętna, snu, oddechu czy stresu. Dodatkowo nowe smartwatche od amerykańskiego producenta oferują m.in. pulsoksymetr, a także opcję sprawdzenia poziomu nasycenia krwi i nawodnienia organizmu. 25 trybów sportowych potwierdza natomiast tezę, że są to zegarki stricte dla miłośników różnego rodzaju ćwiczeń.

Nowoczesne gadżety pojawiły się na rynku w dwóch dostępnych rozmiarach – 40 mm (Venu 2S) oraz 45 mm (Venu 2) i zostały wyposażone w ekrany AMOLED. Ciekawy design w połączeniu z bogatą gamą możliwości (aż sześć kolorów) sprawią, że każdy maniak technologii będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Całość dopełnia funkcja Always on Display, a także solidna bateria, która po uprzednim naładowaniu pozwala wytrzymać obu zegarkom nawet do 11 dni!

Garmin Venu 2 i Garmin Venu 2S zostały wycenione przez producenta na identyczną wartość – smartwatche możemy nabyć za blisko 400 euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 1825 złotych. Wydaje się, że jest to adekwatna cena, biorąc pod uwagę szczegółową specyfikację, wyjątkowo szeroki wachlarz funkcjonalności i póki co nienaganne opinie. Przed ewentualnym zakupem musimy jednak zdawać sobie sprawę, iż jest to sprzęt, który przypadnie do gustu zwłaszcza osobom regularnie ćwiczącym.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak poprawić zakres ruchu za pomocą odpowiednich akcesoriów do treningu?
/
Jak poprawić zakres ruchu za pomocą odpowiednich akcesoriów do treningu?
Odkryj efektywne metody na poprawę zakresu ruchu za pomocą odpowiednich akcesoriów do treningu. Zwiększ swoją elastyczność i poziom sprawności za pomocą naszych praktycznych rad.
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
/
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
Ostatnie lata są dla siłowni czasem szczególnych rewolucji technologicznych. Najnowszy produkt Jaxjox KettlebellConnect to jednak zupełnie inny poziom.
VR fitness w jeszcze ciekawszej odsłonie? Apple patentuje inteligentne rękawice!
/
VR fitness w jeszcze ciekawszej odsłonie? Apple patentuje inteligentne rękawice!
Nowoczesne Virtual Reality Fitness Games biją w ostatnim czasie rekordy popularności wśród miłośników aktywności fizycznej. Już wkrótce trening wykonywany w […]