KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!

KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz z dynamicznym rozwojem branży wearables rosną również wymagania potencjalnych klientów dotyczące dostępnych na rynku gadżetów. Nic więc dziwnego, że producenci dosłownie prześcigają się w pomysłach na innowacje mające na celu podniesienie jakości swoich urządzeń. Świetnym przykładem opisanego zjawiska jest KOSPET Optimus 2, który za sprawą rozbudowanych funkcji z powodzeniem może zastąpić korzystanie ze smartfona! Czy po wielu latach doczekaliśmy się w końcu smartwatcha, który spełni oczekiwania wszystkich odbiorców?

KOSPET Optimus 2 zamiast… smartfona

KOSPET Optimus 2 to zaawansowane technologicznie urządzenie, zdecydowanie niemieszczące się w definicji klasycznego inteligentnego zegarka, który możemy spotkać na rynku. Jego niecodzienna specyfikacja i stosunkowo duży wyświetlacz (1,6 cala średnicy) sprawiają bowiem, że w wielu sytuacjach może zastąpić smartfon. Przyjrzyjmy się zatem funkcjom proponowanym przez chińskiego producenta.

KOSPET Optimus 2: the first smart watch with a 13MP rotatable flashlight camera in the world

In 2021 years, the latest Android smart watch KOSPET Optimus 2 has arrived on KOSPET official website, it takes with Helio P22+PAR2822 Dual chip,1.6″ IPS display, 13MP rotatable camera with flashlight, 4GB+64GB memory,Android 10 system, 1260 mAh + 1000 mAh power bank. During the premiere discount sale,you can buy the world’s most advanced Android watch for $179.99. Visit www kospet com to learn more Optimus 2.

Opublikowany przez Kospet Piątek, 2 lipca 2021

KOSPET Optimus 2 – bogactwo funkcjonalności oraz 33 tryby sportowe

KOSPET doskonale zdaje sobie sprawę, że po smartwatche często sięgają osoby aktywne fizycznie, w związku z czym najnowszy zegarek tej firmy powstał z myślą właśnie o nich. Optimus 2 oferuje swoim użytkownikom obsługę aż 33 różnych trybów sportowych, natomiast układ PixArt PAR2822 pozwala na przetwarzanie danych dotyczących treningu. Nie mogło zabraknąć również znanych z innych urządzeń wearables funkcji zdrowotnych, takich jak pulsometr, możliwość pomiaru poziomu tlenu we krwi (SpO2) oraz monitorowania snu. Entuzjaści zdrowego stylu życia z pewnością nie będą zatem zawiedzeni!

Całość dopełnia system operacyjny Android 10.7 z dostępem do Sklepu Google Play, a także świetny aparat z matrycą SONY IMX214 o rozdzielczości 13 Mpix. Nie zawodzi też bateria, która w przypadku wykorzystywania pełni potencjału pozwoli zegarkowi na pracę nawet do dwóch dni. Wiele wskazuje na to, że Optimus 2 bez problemu zastąpi niejeden telefon.

KOSPET Optimus 2 – promocyjna cena w lipcu!

Urządzenie zostało wycenione przez producenta na niespełna 250 dolarów (ok. 950 zł). Aktualnie za pośrednictwem oficjalnego sklepu KOSPET można jednak nabyć smartwatch za 179,99 USD, czyli w przybliżeniu równowartość 690 zł. Biorąc pod uwagę ogrom możliwości oferowany przez KOSPET Optimus 2, proponowana cena nie wydaje się przesadnie wygórowana.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rozumienie i radzenie sobie z zaburzeniami neurologicznymi. Przegląd terapii i wsparcia dla osób z zespołem Aspergera i chorobą dwubiegunową w prywatnej klinice
/
Rozumienie i radzenie sobie z zaburzeniami neurologicznymi. Przegląd terapii i wsparcia dla osób z zespołem Aspergera i chorobą dwubiegunową w prywatnej klinice
Praktyczny poradnik służący zrozumieniu i efektywnym radzeniu sobie z zaburzeniami neurologicznymi takimi jak zespół Aspergera i choroba dwubiegunowa, prezentujący mogliwości terapii i wsparcia dostępne w prywatnej klinice.
W jaki sposób przeprowadzana jest elektrostymulacja mięśni podczas treningu EMS?
/
W jaki sposób przeprowadzana jest elektrostymulacja mięśni podczas treningu EMS?
Sprawdź, w jaki sposób działa innowacyjna metoda treningowa EMS i poznaj zaskakujące efekty jej działania!
Jak ochrona fizyczna może zwiększyć bezpieczeństwo twojego mienia?
/
Jak ochrona fizyczna może zwiększyć bezpieczeństwo twojego mienia?
Dowiedz się, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje mienie, korzystając z różnych metod ochrony fizycznej. Artykuł przedstawia najskuteczniejsze strategie i narzędzia zwiększające bezpieczeństwo twojego majątku.