Maszyny do treningu siatkówki – tak szkolą się najlepsi!

Maszyny do treningu siatkówki – tak szkolą się najlepsi!
/
/
Innowacje
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne technologie już od lat coraz śmielej wchodzą w świat poważnego sportu, gdzie znajdują szerokie zastosowanie. Przedstawiamy wyjątkowe maszyny do treningu siatkówki, które pomagają siatkarzom i siatkarkom wejść na jeszcze wyższy poziom!

Skill Attack

Skill Attack to nowoczesna maszyna przeznaczona do indywidualnego treningu siatkówki. Cechą charakterystyczną urządzenia jest punkt wyrzucania piłki znajdujący się na wysokości powyżej 150 cm, a nie na poziomie podłogi, jak ma to miejsce w przypadku innych tego typu sprzętów. Przy pomocy Skill Attack można z powodzeniem trenować aspekty siatkarskiego rzemiosła takie jak obrona zróżnicowanych zagrywek i ataków czy atak po wystawieniu piłki przez partnera z drużyny.

Wachlarz oferowany przez maszynę jest naprawdę szeroki, wobec czego każdy adept siatkówki będzie mógł poćwiczyć te umiejętności, na których najbardziej mu zależy. Dodatkowymi zaletami urządzenia są niewątpliwie jego mobilność i stosunkowo niewielkie rozmiary – Skill Attack nie tylko bez problemu zmieści się w dowolnych drzwiach, ale można go także błyskawicznie przetoczyć w dowolne miejsce na boisku. Reasumując, sprzęt ten stanowi idealne uzupełnienie standardowego treningu siatkarskiego!

Sport Attack

Jako niezwykle uniwersalne urządzenie mające zastosowanie we wszystkich okresach treningowych i na wszystkich poziomach umiejętności, Sport Attack po prostu musiał znaleźć się w naszym zestawieniu. W przypadku tej maszyny największe wrażenie może robić prędkość wyrzucanej piłki wynosząca aż 112 km/godz! Z tego względu Sport Attack wykorzystuje się przede wszystkim w siatkówce mężczyzn. 

Co jeszcze ma do zaoferowania nowoczesny sprzęt? Na pewno warto wspomnieć o jego niecodziennej powtarzalności – maszyna zapewnia użytkownikowi precyzję i siłę lotu piłki na tym samym poziomie, co pozwala do perfekcji opanować obronę ataków i zagrywek siatkarskich. Dzięki treningom z wykorzystaniem Sport Attack siatkarz będzie w stanie skutecznie odbijać piłkę niemal z zamkniętymi oczami. W takiego trenera zdecydowanie warto zainwestować!

Freddie Max

Wspomnieliśmy już o mocy wyrzutu piłki maszyny Sport Attack, ale nawet ona nie może się równać z siłą oferowaną przez Freddie Max. Piłka wyrzucona przez ten nowoczesny sprzęt pędzi w powietrzu z zawrotną prędkością ponad 140 km/godz! Zawodnicy, którzy na co dzień trenują z tak silnymi zagrywkami z pewnością nie będą mieli większych problemów nawet w starciu z najlepszymi siatkarzami. 

Kolejną zaletą urządzenia Freddie Max jest jego celność – producenci tej maszyny zdołali wyposażyć ją we wręcz chirurgiczną dokładność, co umożliwia jeszcze dłuższy i bardziej powtarzalny trening. Za sprawą pracy z Freddie Max można wznieść na wyższy poziom zarówno atak i obronę, jak i przyjęcie piłek o różnej szybkości i różnych obrotach. Wisienkę na torcie stanowi zaś mobilność sprzętu, który zmieści się we wszystkich standardowych drzwiach. Freddie Max to najlepszy dowód na to, że nowoczesna technologia i sport zdecydowanie idą ze sobą w parze!

Zdj. główne: PAN XIAOZHEN/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie narzędzia elektryczne do domu?
/
Jak wybrać odpowiednie narzędzia elektryczne do domu?
Odkryj, jak prawidłowo dobierać narzędzia elektryczne do domowych prac. Nasz przewodnik pomoże Ci wybierać urządzenia, które zapewnią bezpieczeństwo i efektywność prac.
Jak wybrać odpowiednią pamięć ram do komputera?
/
Jak wybrać odpowiednią pamięć ram do komputera?
Pamięć ram to istotny podzespół, który jest potrzebny do działania każdego komputera, czy też laptopa. Istotne jest właściwe dobranie tego produktu.
Haylou GST – niesamowicie tani smartwatch. Czy warto?
/
Haylou GST – niesamowicie tani smartwatch. Czy warto?
Najtańszy smartwatch świata? Czy spełnia wymagania użytkowników? Czy nie zawiedzie oczekiwań konsumentów? Weryfikujemy!