Maszyny do treningu siatkówki – tak szkolą się najlepsi!

Maszyny do treningu siatkówki – tak szkolą się najlepsi!
/
/
Innowacje
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne technologie już od lat coraz śmielej wchodzą w świat poważnego sportu, gdzie znajdują szerokie zastosowanie. Przedstawiamy wyjątkowe maszyny do treningu siatkówki, które pomagają siatkarzom i siatkarkom wejść na jeszcze wyższy poziom!

Skill Attack

Skill Attack to nowoczesna maszyna przeznaczona do indywidualnego treningu siatkówki. Cechą charakterystyczną urządzenia jest punkt wyrzucania piłki znajdujący się na wysokości powyżej 150 cm, a nie na poziomie podłogi, jak ma to miejsce w przypadku innych tego typu sprzętów. Przy pomocy Skill Attack można z powodzeniem trenować aspekty siatkarskiego rzemiosła takie jak obrona zróżnicowanych zagrywek i ataków czy atak po wystawieniu piłki przez partnera z drużyny.

Wachlarz oferowany przez maszynę jest naprawdę szeroki, wobec czego każdy adept siatkówki będzie mógł poćwiczyć te umiejętności, na których najbardziej mu zależy. Dodatkowymi zaletami urządzenia są niewątpliwie jego mobilność i stosunkowo niewielkie rozmiary – Skill Attack nie tylko bez problemu zmieści się w dowolnych drzwiach, ale można go także błyskawicznie przetoczyć w dowolne miejsce na boisku. Reasumując, sprzęt ten stanowi idealne uzupełnienie standardowego treningu siatkarskiego!

Sport Attack

Jako niezwykle uniwersalne urządzenie mające zastosowanie we wszystkich okresach treningowych i na wszystkich poziomach umiejętności, Sport Attack po prostu musiał znaleźć się w naszym zestawieniu. W przypadku tej maszyny największe wrażenie może robić prędkość wyrzucanej piłki wynosząca aż 112 km/godz! Z tego względu Sport Attack wykorzystuje się przede wszystkim w siatkówce mężczyzn. 

Co jeszcze ma do zaoferowania nowoczesny sprzęt? Na pewno warto wspomnieć o jego niecodziennej powtarzalności – maszyna zapewnia użytkownikowi precyzję i siłę lotu piłki na tym samym poziomie, co pozwala do perfekcji opanować obronę ataków i zagrywek siatkarskich. Dzięki treningom z wykorzystaniem Sport Attack siatkarz będzie w stanie skutecznie odbijać piłkę niemal z zamkniętymi oczami. W takiego trenera zdecydowanie warto zainwestować!

Freddie Max

Wspomnieliśmy już o mocy wyrzutu piłki maszyny Sport Attack, ale nawet ona nie może się równać z siłą oferowaną przez Freddie Max. Piłka wyrzucona przez ten nowoczesny sprzęt pędzi w powietrzu z zawrotną prędkością ponad 140 km/godz! Zawodnicy, którzy na co dzień trenują z tak silnymi zagrywkami z pewnością nie będą mieli większych problemów nawet w starciu z najlepszymi siatkarzami. 

Kolejną zaletą urządzenia Freddie Max jest jego celność – producenci tej maszyny zdołali wyposażyć ją we wręcz chirurgiczną dokładność, co umożliwia jeszcze dłuższy i bardziej powtarzalny trening. Za sprawą pracy z Freddie Max można wznieść na wyższy poziom zarówno atak i obronę, jak i przyjęcie piłek o różnej szybkości i różnych obrotach. Wisienkę na torcie stanowi zaś mobilność sprzętu, który zmieści się we wszystkich standardowych drzwiach. Freddie Max to najlepszy dowód na to, że nowoczesna technologia i sport zdecydowanie idą ze sobą w parze!

Zdj. główne: PAN XIAOZHEN/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Piracetam w sporcie – myśl szybciej, działaj sprawniej!
/
Piracetam w sporcie – myśl szybciej, działaj sprawniej!
Piracetam jest najstarszym lekiem nootropowym wykorzystywanym w neurologii. Od niego się praktycznie wszystko zaczęło. Został stworzony w 1973 roku i […]
Nadchodzi Oppo Watch Free – nowy zegarek dla pasjonatów sportu
/
Nadchodzi Oppo Watch Free – nowy zegarek dla pasjonatów sportu
Oppo szykuje się do prezentacji zupełnie nowego smartwatcha z systemem Wear OS. Na ten moment nie ujawniono jeszcze dokładnych szczegółów, […]
Jak prawidłowo degustować czerwone wino – poradnik dla początkujących
/
Jak prawidłowo degustować czerwone wino – poradnik dla początkujących
W naszym poradniku dowiesz się, jak bezbłędnie rozpoznać i docenić smak czerwonego wina. Krok po kroku prowadzimy Cię przez proces degustacji, wprowadzamy do świata aromatów i smaków.