Maxcom FW42 Gold – wytrzymały zegarek dla miłośniczek aktywności fizycznej

Maxcom FW42 Gold – wytrzymały zegarek dla miłośniczek aktywności fizycznej
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bogatą ofertę firmy Maxcom zasilił właśnie zupełnie nowy inteligentny zegarek od polskiego dystrybutora. Smartwatch inaugurujący serię Style posiada mnóstwo rozbudowanych funkcji, a elegancki design sprawi, że przypadnie on do gustu przede wszystkim paniom.

Maxcom FW42 Gold z pewnością należy najbardziej wyjątkowych urządzeń polskiej firmy. Zegarek został wyposażony w kopertę wykonaną w chirurgicznie precyzyjnej technologii CNC, w związku z czym cechuje go niebywała wytrzymałość. Dodatkowo sprzęt może pochwalić się wysoką odpornością na pył i wodę, o czym najlepiej świadczy certyfikat IP68. To wszystko sprawia, że już na wstępie nie powinniśmy mieć najmniejszych wątpliwości, że ów smartwatch powstał z myślą o osobach aktywnych fizycznie.

Gdyby jednak takowe się pojawiły, szybko zostaną rozwiane za sprawą szerokiego wachlarza dostępnych trybów sportowych oraz szeregu funkcji, takich jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu. W dbaniu o zdrowie pomogą natomiast znane z innych urządzeń typu wearables monitory pracy serca, ciśnienia krwi i snu, a także pulsoksymetr. Nowoczesne urządzenie współpracuje też z popularną aplikacją FFit.

Elegancki design oraz kilka pozostałych funkcjonalności zegarka Maxcom FW42 Gold z pewnością przemówi zwłaszcza do płci pięknej. Solidna koperta smartwatcha ma bowiem piękny złoty kolor, czego dopełnienie stanowią siatkowa bransoletka oraz personalizowane tarcze. Nie brakuje również funkcji wyłącznie dla kobiet, takich jak monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz dni płodnych.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Monika 28.09.2022

    Absolutnie fantastyczny zegarek. Wielka klasa, elegancja, złoty design. A dział płynnie, nowoczesnie, przyjaźnie dla użytkownika.

  • Judyta 21.10.2022

    Rzeczywiście fajnie sie z nim ćwiczy. Ale jest tez bardzo elegancki, więc pasuje np. na uroczystą kolację.

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak trzymać dietę?
/
Jak trzymać dietę?
W jaki sposób wspierać dobre dla organizmu decyzje żywieniowe? Przygotuj swoją dietę, zacznij gotować zdrowe posiłki i postaw na zdrowie, dzięki przyjaznym dla ciała nawykom.
Nowoczesny system GPS w polskim klubie sportowym – na czym polega?
/
Nowoczesny system GPS w polskim klubie sportowym – na czym polega?
Włoska technologia trafia w ręce jednego z polskich klubów! Oto jak pomoże piłkarzom.
Polisa turystyczna – na co możesz liczyć?
/
Polisa turystyczna – na co możesz liczyć?
W tym tekście opowiemy Ci o tym, na co możesz liczyć po wykupieniu ubezpieczenia.