Szukasz pomysłów na nowe triki skateboardingowe? Sprawdź te aplikacje!

Szukasz pomysłów na nowe triki skateboardingowe? Sprawdź te aplikacje!
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś początkujący i zastanawiasz się, skąd czerpać wiedzę na temat nowych filpów, grindów oraz slidów? Ta aplikacja Ci pomoże!

Nauka trików

Żeby nauczyć się jeździć na desce, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu i przestrzeni. Wie o tym każdy, kto próbował opanować choćby tak proste rzeczy jak olie czy kickfilip. Właśnie z tego powodu przydałby się ktoś, kto wytłumaczyłby, jak odpowiednio ustawić stopy, w którą stronę zrobić wymach i jak nadać desce odpowiedni obrót wokół własnej osi. Na szczęście nie żyjemy w czasach Tony’ego Hawka i dziś możemy po prostu wejść w Internet i znaleźć potrzebne wskazówki od ręki. A co, jeśli powiemy, że powstały do tego specjalne apki i możesz zweryfikować swoją technikę po zaledwie kilku kliknięciach? 

RIDERS App

To z pewnością jedna z najlepszych aplikacji na rynku. Wystarczy się jej przyjrzeć: 

Sposób tłumaczenia jest niezwykle klarowny, nawet jeżeli nasz angielski nie jest na zaawansowanym poziomie. Kolejne etapy wykonywania trików przedstawiono w sposób niezwykle oczywisty. Widzimy, że np. w przypadku Benihanmy „nauczyciel” stopniowo wprowadza nas w wirtuozerię sztuczki, dzięki czemu po drodze jesteśmy w stanie nauczyć się kilku innych, również ciekawych trików. Aplikacja nie rzuca nas na głęboką wodę, nie każe natychmiast wyskoczyć z rampy i spróbować wykonać trik. Każdy etap jest tłumaczony po kolei. Ponadto sama aplikacja jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu nie ma szans, aby się zgubić. No i na deser – twórcy rozszerzyli listę przedmiotów wykładanych o inne sporty ekstremalne, dlatego znajdziemy tam również snowboarding, narty, BMX, a nawet surfowanie. 

Skatematic Skateboard Videos

Inną godną polecenia apką na rynku jest Skatematic, która po prostu udostępnia wszystkie filmy ze swojej strony skatematic.com. Tam natomiast prowadzone są niemalże kilkunastominutowe wykłady na temat wykonywania trików. Wszystko jest po kolei przepracowane, wysuwane są nietuzinkowe uwagi, a całość została wykonana bardzo zgrabnie. Spójrzcie zresztą sami na filmik instruktażowy o boardslidzie: 

Od tego momentu jest już na bieżąco z całym światem deskorolki od tradycyjnej po fingerboard. Inspiracje od Trashera, rozmowy z proskaterami, nauka trików – wszystko na zawołanie. Nawet to jak złożyć deskorolkę od podstaw.

zdj. główne: shawn henry/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Aktywna rozrywka przed telewizorem – najlepsze aplikacje fitness na Android TV
/
Aktywna rozrywka przed telewizorem – najlepsze aplikacje fitness na Android TV
Aplikacje fitness na Android TV to ciekawa alternatywa dla ćwiczeń na siłowni. Do najpopularniejszych zaliczają się Peleton, 365 Body Workout oraz Samsung Health.
Nietypowe gadżety elektroniczne dla rowerzystów
/
Nietypowe gadżety elektroniczne dla rowerzystów
Zastanawiasz się nad ciekawymi modyfikacjami swojego roweru? Te gadżety mogą Ci w tym pomóc!
Hosting stron internetowych – jak wybrać najlepszy, aby strona działała szybko i bezawaryjnie?
/
Hosting stron internetowych – jak wybrać najlepszy, aby strona działała szybko i bezawaryjnie?
Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać idealny hosting www dla siebie? Sprawdź ten krótki poradnik, a na pewno podejmiesz właściwą decyzję.