Elektroniczny obieg dokumentów — w jakich firmach okaże się pomocny?

Elektroniczny obieg dokumentów — w jakich firmach okaże się pomocny?
/
/
Innowacje
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dziesiątki, a nawet setki dokumentów tygodniowo pojawia się w każdej firmie. Im więcej pracowników ona zatrudnia czy transakcji handlowych dokonuje, tym wyższe rosną stosy papierowych faktur i rozliczeń na biurkach. Jeśli i w Twojej firmie jest ich zbyt wiele, a odnalezienie konkretnej kartki zaczyna graniczyć z cudem, to najwyższy czas na wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest nastawiona bardziej na handel, produkcję czy transport, elektroniczny obieg dokumentów może pomóc jej uporządkować i lepiej zorganizować wszelkie faktury oraz inne istotne dokumenty. W jakich firmach takie rozwiązanie okaże się szczególnie pomocne? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

Zarządzanie dokumentami w średnich i dużych firmach

Dokumenty zakupowe, magazynowe czy rozliczeniowe są bardzo istotne w każdej firmie, ale w przypadku średnich i dużych przedsiębiorstw ich liczba może przytłaczać. Co więcej, w zatwierdzanie, podpisywanie czy wystawianie owych dokumentów mogą być zaangażowane osoby na różnych stanowiskach w firmie, co wiąże się z koniecznością ciągłego przemieszczania dokumentów. Jak je zabezpieczyć, aby się nie zagubiły? Jak przyspieszyć wszystkie te procesy? Nieocenioną pomocą okaże się inteligentna platforma NAVIGATOR dostępna na stronie archman.pl. Pozwoli ona zapobiec przestojom, zagubieniu czy gromadzeniu się dokumentów na biurku. Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku średnich, jak i naprawdę dużych firm, zatrudniających nawet kilka tysięcy pracowników. NAVIGATOR to jednak o wiele więcej niż tylko magazynowanie i udostępnianie dokumentów w platformie online.

W czym jeszcze może pomóc platforma NAVIGATOR?

Wprowadzenie skutecznego i bezpiecznego obiegu dokumentów w firmie to najważniejsza rola NAVIGATORA, jednak udostępnia on także użytkownikom szereg innych przydatnych funkcji. Okaże się bardzo pomocny na przykład w przypadku zarządzania procesami zakupowymi w firmie (kontrola stanów magazynowych, zbieranie zamówień, generowanie i przechowywanie faktur). A czy NAVIGATOR poradzi sobie ze złożonymi procesami produkcyjnymi? Jak najbardziej! Pozwala między innymi na monitorowanie produkcji na każdym etapie, w tym generowanie zamówień surowców czy półproduktów lub raportowanie o nieprawidłowościach. Platforma obejmuje również aplikację CRM dla handlowców, także tych działających w terenie. Jak widać, NAVIGATOR to wszechstronne narzędzie, które sprawdzi się w przypadku różnych branż i potrzeb — także w kwestii zarządzania pracownikami i rekrutacją, transportem i logistyką, utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń czy budżetowania i controllingu.

Choć wdrożenie tego typu programu do elektronicznego zarządzania dokumentacją może być dla firmy dużą rewolucją, a sam proces przenoszenia systemów i dokumentów z pewnością chwilę potrwa, ostatecznie stanie się ogromnym ułatwieniem w pracy dla pracowników na różnych szczeblach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
QA – kiedy liczy się przede wszystkim jakość
/
QA – kiedy liczy się przede wszystkim jakość
Specjalista Quality Assurance jest odpowiedzialny za zapewnianie jakości – dlatego też do jego zajęć w codziennej pracy należy testowanie oprogramowania.
Wybór odpowiednich narzędzi i akcesoriów dla pasjonatów elektroniki dostępnych w sklepie internetowym sklep.avt.pl
/
Wybór odpowiednich narzędzi i akcesoriów dla pasjonatów elektroniki dostępnych w sklepie internetowym sklep.avt.pl
Odkryj idealne narzędzia i akcesoria dla amatorów elektroniki dostępne w sklepie online sklep.avt.pl. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie produkty, które spełnią Twoje potrzeby i pasje.
Jakie efekty daje elektrostymulacja mięśni?
/
Jakie efekty daje elektrostymulacja mięśni?
Elektrostymulacja mięśni niesie za sobą mnóstwo korzyści. Sprawdź, jakie efekty może wywołać i zdecyduj się na trening EMS!