Garmin Descent MK2s – „miniaturowy komputer dla nurków” w przystępnej cenie

Garmin Descent MK2s – „miniaturowy komputer dla nurków” w przystępnej cenie
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wszystko wskazuje na to, że na rynek nowoczesnych technologii już wkrótce wejdzie nowy inteligentny zegarek dla nurków – Garmin Descent MK2s. Gadżet ten będzie nieco mniejszą i tańszą wersją dostępnego od jakiegoś czasu smartwatcha Descent MK2, lecz warto zwrócić na niego uwagę ze względu na niezwykle ciekawe funkcjonalności.

Urządzenia wearables firmy Garmin cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród miłośników tego typu gadżetów. O sile amerykańskiego producenta stanowią przede wszystkim inteligentne zegarki przeznaczone do uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych, m.in. biegania, pływania czy nurkowania. Właśnie w tym celu powstał Garmin Descent Mk2, który niebawem doczeka się następcy o nieco mniejszych rozmiarach i bardziej przystępnej cenie.

Tym, co wyróżnia Garmin Descent MK2s spośród innych urządzeń z serii Descent MK jest jego rozmiar. Nowy smartwatch otrzyma bowiem zaledwie 1,2-calowy wyświetlacz, co z pewnością znajdzie uznanie w oczach osób preferujących kompaktowe gadżety. Podobnie jak w przypadku Garmin Descent Mk2, ma być to zegarek skonstruowany z myślą o entuzjastach nurkowania.

Garmin Descent MK2s zaoferuje użytkownikom dostęp do sześciu różnych trybów, wśród których znajdą się ekstremalne aktywności, takie jak nurkowanie z jedną lub wieloma butlami, czy pływanie na bezdechu. Zgodnie ze swoim przeznaczaniem, zegarek zostanie wyposażony w wiele przydatnych podczas divingu narzędzi – czujniki ABC (wysokościomierz, barometr i kompas), nadajnik GPS działający na powierzchni oraz pulsoksymetr. Boagata lista możliwości obejmuje również odtwarzanie muzyki, umożliwiający dokonywanie płatności zbliżeniowych system Garmin Pay oraz doskonale znane z innych urządzeń wearables funkcje sportowe.

Bateria zapewni gadżetowi określanemu jako „komputer nurkowy w formie zegarka” nawet do 30 godzin pracy w trybie nurkowania oraz tydzień w trybie smartwatcha! Garmin Descent MK2s z pewnością znajdzie szerokie grono odbiorców nie tylko dzięki rozbudowanym funkcjom oraz nienagannej baterii, ale również za sprawą nieco niższej ceny. Zakup tego zegarka to wydatek rzędu 1000 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 3 700 złotych.

New Garmin Products Are Here!

The Garmin Descent MK2s is ready for the simplest and most complicated dives. And with…

Opublikowany przez Divers Direct Czwartek, 22 października 2020

Foto wyróżniające: Ahmad Faiz Mustafa, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Xiaomi Mi Band 6 z nowymi funkcjami. Moduł GPS i 30 trybów sportowych!
/
Xiaomi Mi Band 6 z nowymi funkcjami. Moduł GPS i 30 trybów sportowych!
Wielkimi krokami zbliża się oficjalna inauguracja nowej wersji Xiaomi Mi Band. Szósta odsłona popularnej opaski będzie imponować dodatkowymi funkcjami oraz […]
Outsourcing IT – zoptymalizuj koszty, zwiększ jakość obsługi
/
Outsourcing IT – zoptymalizuj koszty, zwiększ jakość obsługi
Outsourcing IT może obejmować zarówno proste usługi takie jak zapewnienie pożądanego sprzętu, jak i organizację pracy w chmurze.
Exercise as entertainment – o światowym fenomenie aplikacji fitness
/
Exercise as entertainment – o światowym fenomenie aplikacji fitness
Pandemia znacząco wpłynęła na rynek mobilnych programów do ćwiczeń!