OnePlus Watch opanuje rynek wearables? Premiera jeszcze w tym miesiącu!

OnePlus Watch opanuje rynek wearables? Premiera jeszcze w tym miesiącu!
/
/
Gadżety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znamy oficjalną datę premiery długo wyczekiwanego smartwatcha OnePlus. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zegarek zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu! Jakie sekrety skrywa to nowoczesne urządzenie?

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez techmaniaków moment, w którym na rynek trafi pierwszy inteligentny zegarek od chińskiego producenta OnePlus. Do tej pory na ten temat pojawiały się jedynie nieoficjalne spekulacje, ale teraz sytuacja jest niemal całkowicie klarowna – nowy smartwatch ma zostać ukazany światu w towarzystwie innych flagowców z linii OnePlus 9, co wskazywałoby na datę 23 marca.

Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat samego zegarka OnePlus Watch, aczkolwiek na podstawie zamieszczanych przez chińską firmę materiałów promocyjnych można oczekiwać, że jeden z dwóch wariantów urządzenia będzie wyposażony w okrągły wyświetlacz. Druga propozycja z ekranem w kształcie kwadratu może być natomiast wzorowana na zegarkach spod znaku Apple.

OnePlus Watch prawdopodobnie zawita zatem na salony w dwóch różnych wersjach, jeśli chodzi o design, co należy traktować jako śmiały i intrygujący krok ze strony Chińczyków. Niespodzianek zapewne nie uświadczymy w systemie operacyjnym nowego sprzętu, w związku z czym obie odsłony inteligentnego smartwatcha będą obsługiwały Wear Os od Google. Jedno jest pewne – OnePlus zamierza wejść w branżę wearables z dużym impetem.

OnePlus – Watch this Space

You asked for it. You’re getting it.
See something new March 23 – http://onepl.us/WatchThisSpace

Opublikowany przez OnePlus Czwartek, 11 marca 2021

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
ASICS Gel-Nimbus – buty nowej technologii
/
ASICS Gel-Nimbus – buty nowej technologii
Te buty są absolutnym hitem na rynku! Sprawdź, na co stać ASICS Gel-Nimbus!
Doping genowy – czy da się stworzyć sportowca idealnego?
/
Doping genowy – czy da się stworzyć sportowca idealnego?
Wpływ na osiąganie dobrych wyników sportowych mają między innymi różnego rodzaju czynniki środowiskowe oraz genetyczne. W ostatnim czasie pojawił się […]
Jakie składniki są dedykowane sportowcom?
/
Jakie składniki są dedykowane sportowcom?
Zdrowa dieta to podstawa w życiu każdego sportowca. Aktywność fizyczna to dla organizmu wysiłek, dlatego należy go wspierać, zdrowo się odżywiając. Zobacz, jakich składników nie może zabraknąć w diecie aktywnego człowieka.