Gdzie kupić smartfon?

Gdzie kupić smartfon?
/
/
Technews
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Smartfony służą dziś do tego, aby pozostawać w kontakcie ze światem w pełnym tego słowa znaczeniu. Za ich pomocą możemy bowiem nie tylko dzwonić i wysyłać wiadomości tekstowe, ale również śledzić na bieżąco informacje czy odbywać wiedorozmowy. Pozostaje jednak pytanie, gdzie właściwie możemy nabyć smartfon dobrej jakości?

Telefon od operatora

Operatorzy sieci komórkowych przygotowują dla swoich klientów oferty, w których zakupić można nie tylko abonament, ale również smartfony. Takie rozwiązanie wydaje się być szczególnie atrakcyjne dla osób, które nie posiadają wystarczająco dużo wolnych środków finansowych, gdyż telefon spłaca się w ratach, wraz z opłatą za abonament. Wadą jest jednak ograniczona możliwość wyboru modeli telefonów komórkowych, bowiem żaden operator nie dysponuje wszystkimi, które w danym czasie są dostępne na rynku. Co więcej, niektóre smartfony można zakupić tylko w konkretnych ofertach, wtedy też ich ceny będą stosunkowo atrakcyjne. W innych przypadkach zapłacimy za nie tyle, co na wolnym rynku, a nawet więcej.

Zakup smartfona w sklepie internetowym

W sieci można dziś nabyć niemal wszystko – począwszy od odzieży, na elektronice skończywszy. W sklepach internetowych znajdziemy szeroką ofertę różnego rodzaju smartfonów, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo sklepy te oferują klientom różnego typu przydatne akcesoria, takie jak chociażby etui na telefon, szkło hartowane, słuchawki czy ładowarki. Kupując większą ilość produktów, często można liczyć na atrakcyjne rabaty. Należy jednak zwrócić uwagę na to, w jakim dokładnie sklepie dokonujemy zakupu smartfona. Wybierajmy te, które cieszą się na rynku dobrą renomą, bowiem dzięki temu mamy pewność, że dostarczą nam one oryginalny sprzęt wysokiej jakości. Ryzykowne jest natomiast kupowanie telefonów na portalach ogłoszeniowych czy aukcyjnych bądź w sklepach, które oferują jedynie kilka modeli smartfonów.

Zakupy w sklepie stacjonarnym z elektroniką

Jeśli nie jesteśmy przekonani do zakupu elektroniki w sklepie internetowym, możemy wybrać się do sklepów stacjonarnych, które działają na przykład w dużych galeriach handlowych. Ich oferta jest niezwykle bogata, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie idealny model smartfona dla siebie. Na miejscu klient może przetestować większość oferowanego sprzętu, sprawdzić jak nowy telefon leży w dłoni i jakie ma funkcje. Co więcej, w sklepach stacjonarnych możemy liczyć na fachowe doradztwo, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają większej wiedzy na temat współczesnych telefonów komórkowych. Często punkty stacjonarne organizują różnego typu akcje promocyjne, dzięki którym za wybrane modele smartfonów zapłacimy mniej. 

Smartfon z drugiej ręki

Osoby, które chciałyby kupić smartfona, lecz dysponują ograniczonym budżetem, mogą zdecydować się na telefon z drugiej ręki. Choć w przeważającej większości są to modele używane przez dosyć długi czas, znajdziemy wśród nich również prawdziwe perełki, których użyto zaledwie kilka razy. Czasami bowiem posiadacze smartfonów chcą szybko zamienić je na gotówkę, sprzedają również telefony, które okazały się być nietrafionym prezentem. Smartfon Samsung bądź jakikolwiek inny model z drugiej ręki nabędziemy na przykład w lombardzie bądź w skupie telefonów. Za telefon zapłacimy nieco mniej, niż za nowy model prosto z salonu, choć różnica w cenie w przypadku niemalże nieużywanych aparatów nie będzie bardzo duża.

Zdj. główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
/
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
Ostatnie lata są dla siłowni czasem szczególnych rewolucji technologicznych. Najnowszy produkt Jaxjox KettlebellConnect to jednak zupełnie inny poziom.
Nowoczesna technologia odpowiedzią na brak kibiców. Nowa Zelandia z wirtualnym dopingiem na IO w Tokio!
/
Nowoczesna technologia odpowiedzią na brak kibiców. Nowa Zelandia z wirtualnym dopingiem na IO w Tokio!
Nowoczesna technologia nieustannie się rozwija i daje coraz więcej możliwości w rozmaitych aspektach życia. Podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio […]
Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet
/
Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet
Na rynku pojawił się wreszcie sportowy gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet. To Garmin Lily Sport – elegancki smartwatch, który powstał […]