BeDiet vs Diet & Training by Ann – porównanie aplikacji najpopularniejszych polskich trenerek fitness

BeDiet vs Diet & Training by Ann – porównanie aplikacji najpopularniejszych polskich trenerek fitness
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Aplikacje firmowane nazwiskami dwóch najbardziej rozpoznawalnych w Polsce trenerek biją rekordy popularności. Zastanawiasz się, którą wybrać? Zobacz, czym charakteryzują się obie aplikacje i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

BeDiet vs Diet & Training by Ann: Dieta

Pierwszym kryterium wyboru jest wszechstronność proponowanych systemów żywieniowych. W aplikacji Anny Lewandowskiej po zalogowaniu użytkownik musi wypełnić podstawowe dane i potem na tej podstawie oprogramowanie samodzielnie dobiera najkorzystniejszą dla niego dietę. Do wyboru są trzy warianty: Dobry Start, Wyzwanie Wojowniczki lub Droga do Mistrzostwa. Dodatkową opcją jest ustawienie indywidualnych preferencji, na przykład wegetarianizmu lub eliminacji konkretnych produktów. Plan rozpisany jest na cały tydzień – z dokładnymi przepisami wzbogaconymi o informacje dotyczące kaloryczności oraz wartości odżywczych posiłków. Co więcej, system generuje listę potrzebnych zakupów. Użytkownik może wybrać, czy mają to być listy codzienne, tygodniowe czy miesięczne. Aplikacja umożliwia także monitorowanie poziomu nawodnienia organizmu.

W przypadku oferty Ewy Chodakowskiej część związana z dietą jest bardziej rozbudowana. W ofercie przygotowano aż 7 różnych możliwości diety: dla kobiet, dla mężczyzn, dla dwojga, Vege, Vege + Fish, Gluten free oraz Milk free. Plan żywieniowy jest przygotowywany na najbliższy tydzień, a każde danie można dowolnie wymienić na jedno z 3600 rozmaitych przepisów. Podobnie jak w Diet & Training by Ann, program generuje listę zakupów i podaje dokładny przepis na każdą potrawę.

BeDiet vs Diet & Training by Ann: Program ćwiczeń

Równie istotnym aspektem obu aplikacji jest przygotowany system treningowy. Diet & Training by Ann ma zainstalowanych 70 różnych programów treningowych, które łącznie pozwalają na realizację ponad 4050 dni profesjonalnych ćwiczeń. Każdy kompleksowy plan jest szczegółowo opisany, a aplikacja umożliwia wybór według indywidualnych preferencji. Intensywność, częstotliwość czy oczekiwane efekty każdego programu można dowolnie zmieniać, więc użytkownik podczas korzystania z aplikacji ma pełną kontrolę nad planowaniem wysiłku fizycznego.

BeDiet Ewy Chodakowskiej oferuje ponad 80 różnych treningów, w których znajdują się między innymi ćwiczenia z użyciem sprzętu fitness, treningi dla osób powyżej 50. roku życia, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, relaksacja, joga czy konkretne wyzwania. W aplikacji umieszczono najpopularniejsze treningi przygotowane nie tylko przez samą trenerkę, ale także współpracującą z nią grupę zawodowych trenerów fitness, m.in. Fit Lovers, Basię Tworek, Nikodema Finke i Tomka Choińskiego. W system wgrano ponad 500 filmów instruktażowych, które pokazują jak krok po kroku wykonać każde z dostępnych na platformie ćwiczeń.

BeDiet vs Diet & Training by Ann: Funkcjonalność aplikacji

Oba programy fitness są dostępne na najważniejszych oprogramowaniach i spełniają podstawowe warunki techniczne. Popularne trenerki fitness zadbały o estetyczny i przejrzysty wygląd aplikacji, dlatego korzystanie z nich jest łatwe i nie powinno sprawiać trudności. Użytkownicy aplikacji Ewy Chodakowskiej skarżą się natomiast na trudności w kontakcie z wirtualnymi dietetykami. Aplikacja umożliwia tego typu kontakt poprzez wysłanie wiadomości tekstowej na czacie, jednak z recenzji osób korzystających z BeDiet wynika, że kontakt ten jest utrudniony.

Warto dodać, że aplikacja Anny Lewandowskiej może działać też offline. Użytkownik może jednorazowo ściągnąć wybrany trening i dowolnie korzystać z niego bez użycia transmisji danych. Oba programy w pełni realizują swoje funkcje i mają oddane grono stałych użytkowników. Różnice między aplikacjami występują jedynie na poziomie merytorycznym – w kwestii diety czy prowadzenia treningów.

BeDiet vs Diet & Training by Ann: Cennik

Diet & Training by Ann można wykupić w 3 różnych formach. Decydując się na korzystanie z diety oraz treningu, użytkownik za dostęp przez 30 dni musi zapłacić 89 zł. Koszt subskrypcji na 60 dni wynosi 129 zł, natomiast 100 dni kosztuje 149 zł. Sama dieta kosztuje 57 zł za 30 dni, 87 zł za 60 dni oraz 97 zł za 100 dni. Dostęp do planów treningowych to koszt 47 zł na 30 dni, 74 zł za 60 dni i 89 zł za pakiet 100-dniowy.

Dostęp do aplikacji BeDiet podzielony jest na 4 warianty. Pierwszy to odnawialna subskrypcja miesięczna wynosząca 29,99 zł. Trzy miesiące odnawialnego dostępu kosztuje 59,99 zł. Użytkownik ma także możliwość płatności jednorazowej: za 3 miesiące musi wówczas zapłacić 69,99 zł, a za cały rok 229 zł.

📲 APLIKACJA BEDIET 📲

Aaaaaaa, długo oczekiwana APLIKACJA NA TELEFON już dostępna! 😱

Teraz jeszcze łatwiej i sprawniej…

Opublikowany przez BeDiet dieta online Piątek, 18 grudnia 2020

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Tagi
Rekomendowane
Giannis idolem pokolenia Z – najpopularniejsi sportowcy na TikToku
/
Giannis idolem pokolenia Z – najpopularniejsi sportowcy na TikToku
Koszykarze, piłkarze czy futboliści amerykańscy? Którzy zawodnicy podbijają internet swoimi nagraniami na platformie TikTok? Sprawdź zestawienie najpopularniejszych sportowców/TikTokerów!
Jak analiza ultradźwiękowa pomaga w wykrywaniu wad połączeń spawanych?
/
Jak analiza ultradźwiękowa pomaga w wykrywaniu wad połączeń spawanych?
Poznaj ogromne możliwości, jakie niesie ze sobą analiza ultradźwiękowa w wykrywaniu defektów połączeń spawanych. Ta zaawansowana technologia może znacząco ulepszyć bezpieczeństwo i efektywność w wielu gałęziach przemysłu.
Nowa kampania Huawei – paruj bezprzewodowe słuchawki i smartwatche z dowolnym smartfonem!
/
Nowa kampania Huawei – paruj bezprzewodowe słuchawki i smartwatche z dowolnym smartfonem!
Huawei inauguruje specjalną kampanię mającą na celu poszerzenie świadomości użytkowników na temat możliwości korzystania ze wszystkich funkcji urządzeń wearable tej […]