Najlepsze aplikacje dla miłośników sportów zimowych

Najlepsze aplikacje dla miłośników sportów zimowych
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek sportowych aplikacji ułatwiających trening nieustannie się poszerza. Oto lista najciekawszych propozycji na sezon zimowy.

Ski Tracks

Jedna z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji dla narciarzy i snowboardzistów, która w minimalistyczny sposób pomaga śledzić przebytą trasę. Aplikacja uruchamia się w łatwy sposób i przez cały czas aktywności monitoruje przebytą drogę oraz jej parametry. W statystykach można znaleźć informacje dotyczące długości trasy, prędkości jej pokonywania, wysokości nad poziomem morza, czasu realizacji treningu oraz dokładnego terenu na mapie. Ski Tracks działa bez dostępu do internetu czy sieci komórkowej, dlatego pozwala na swobodne korzystanie przez cały dzień, nawet w lesie czy na szczycie góry. Zebrane statystyki można udostępniać na social mediach i przeglądać na mapach Google.

Opublikowany przez CoreCoders Wtorek, 10 maja 2011

Ski and Snow Report

Pomysł i projekt aplikacji pochodzi z informacyjnego portalu dla narciarzy Skiinfo.pl, który udostępnia aktualne informacje dotyczące ponad 2000 najczęściej odwiedzanych ośrodków narciarskich na całym świecie, w tym tych znajdujących się na Słowacji, w Polsce oraz Czechach. Ski and Snow Report publikuje bieżące dane na temat warunków atmosferycznych, stacji narciarskich, map tras, prognozy pogody oraz bezpieczeństwa na stokach. W aplikacji można także znaleźć widok na żywo z kamer umieszczonych w popularnych ośrodkach narciarskich. Ski and Snow Resort pozwala na udostępnianie własnych newsów dotyczących wydarzeń na stoku oraz fotografii z wypraw w góry.

3D Superski / Dolomiti Superski

Przydatna aplikacja dla narciarzy decydujących się na pobyt we włoskich górach. Rozbudowane graficznie oprogramowanie symuluje widok Dolomitów w 3D, przypominając ich naturalny wygląd. W interfejs aplikacji wgrany jest podgląd ponad 1200 kilometrów tras narciarskich, wyciągów dla zawodników oraz godzin ich otwarcia. Dzięki zaawansowanej technologii GPS użytkownik może swobodnie poruszać się po terenie największego regionu narciarskiego we Włoszech oraz precyzyjnie określać swoje aktualne położenie. Wśród informacji publikowanych w 3D Superski można znaleźć notki dotyczące najbliższych restauracji czy ośrodków narciarskich, przystanków autobusowych, hotspotów i warunków atmosferycznych. Płatna wersja premium pozwala na śledzenie przebytych tras narciarskich oraz porównywanie ich z innymi użytkownikami aplikacji.

Trace snow

Świetnie sprawdza się do rejestracji zarówno zjazdów na desce, jak i na nartach. Podczas jazdy aplikacja rejestruje przebieg trasy, osiąganą prędkość, kąt nachylenia, wysokość nad poziomem morza czy spalone kalorie. Zapisane wyniki można udostępniać w mediach społecznościowych oraz między innymi użytkownikami aplikacji. Do rejestracji potrzebne jest połączenie z e-mailem lub profilem na Facebooku. Zebrane statystyki są kategoryzowane na dni, miesiące oraz poszczególne zjazdy i wjazdy. Dzięki tej opcji aplikacja tworzy kompleksowy zapis osiągnięć na przestrzeni całego roku, co znacznie ułatwia kontrolowanie czynionych na stokach postępów.

Compete against your friends, against the locals, or against the pros. Download Trace Surf or Trace Snow to see how you stack up. #surfing #skiing #snowboarding

Opublikowany przez TRACE Czwartek, 24 marca 2016

Ski: Europe

Aplikacja stanowi swoistą narciarską mapę Europy. W jej opcjach znajdziemy dostęp do informacji na temat ponad 1600 ośrodków wypoczynkowych na terenie Europy i do około 25 tysięcy kilometrów specjalnych tras narciarskich. Wszystkie dane są uaktualniane z każdym nowym sezonem zimowym – tak, aby systematycznie poszerzać bazę danych. Stworzone interaktywne mapy ułatwiają znalezienie pobliskich hoteli, okolicznych restauracji, kas biletowych na stoki oraz najbliższych wypożyczalni sprzętu. Każdy z użytkowników może personalizować funkcje aplikacji i zapisywać ulubione trasy narciarskie, wyciągi oraz ośrodki narciarskie, dzięki czemu ma szybki i bezpośredni dostęp do podstawowych informacji na ich temat, na przykład do godzin otwarcia. Wszystkie archiwizowane dane mogą być udostępniane na prywatnych profilach w mediach społecznościowych.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
FIS App – wirtualny niezbędnik fana sportów zimowych
/
FIS App – wirtualny niezbędnik fana sportów zimowych
Aplikacja od FIS to świetne udogodnienie dla każdego fana sportów zimowych, nie tylko miłośników skoczni!
Bluetooth 5.2 – czy określimy go mianem technologicznej rewolucji?
/
Bluetooth 5.2 – czy określimy go mianem technologicznej rewolucji?
W 2012 roku zachwycaliśmy się wersją Bluetooth 4.0, która wprowadziła wiele nowych funkcji, w tym zwiększoną prędkość przesyłu danych, wzmocnienie zasięgu i trudniejsze do pominięcia zabezpieczenia.
Dlaczego warto zdecydować się na platformę Magento w sklepie internetowym?
/
Dlaczego warto zdecydować się na platformę Magento w sklepie internetowym?
Jeśli masz poważne zamiary co do swojego biznesu, to wybór platformy e-Commerce dla twojego sklepu internetowego jest kluczowym krokiem na ścieżce biznesowego rozwoju.