Nowe możliwości dla kibiców Legii Warszawa. Fan Tokeny mistrza Polski rozeszły się jak świeże bułeczki!

Nowe możliwości dla kibiców Legii Warszawa. Fan Tokeny mistrza Polski rozeszły się jak świeże bułeczki!
/
/
Technews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Za nami premierowa emisja długo wyczekiwanych Fan Tokenów $LEG. Legia Warszawa stała się tym samym pierwszym polskim klubem, który dołączył do grona 21 europejskich potentatów, takich jak FC Barcelona, Juventus czy Paris Saint-Germain. Komplet 200 tysięcy tokenów kibica mistrza Polski został wyprzedany w niespełna kwadrans!

Tokeny kibica dostępne na platformie socios.com to swego rodzaju wirtualne członkostwo, które daje pasjonatom sportu zupełnie nowe, nieznane dotychczas możliwości. Posiadacze owych tokenów nie tylko otrzymują dostęp do szeregu przywilejów, konkursów czy nagród, ale przede wszystkim mają niepowtarzalną możliwość brania czynnego udziału w życiu swojego ukochanego klubu, a więc wpływu na niektóre decyzje dotyczące jego funkcjonowania!

Przypomnijmy, że Fan Tokeny działają w oparciu o blockchaina Chiliz (CHZ). To zbywalna, elektroniczna waluta, a także oficjalny środek płatniczy wspomnianej aplikacji socios.com. W celu nabycia tokenów kibica wystarczy wymienić swoją walutę na $CHZ, które następnie z powodzeniem możemy przekształcić w dostęp do upragnionych funkcji.

Tokeny kibica cieszą się coraz większą popularnością w świecie sportu i piłka nożna nie stanowi tutaj wyjątku. W ostatnim czasie ich wprowadzeniem zainteresowały się największe piłkarskie marki na świecie, do których we wtorek 4 maja dołączyła Legia Warszawa. Świeżo upieczony obrońca tytułu mistrza Polski z pewnością nie żałuje tej decyzji, gdyż podczas premierowej emisji $LEG wszystkie tokeny zostały wyprzedane w zaledwie 13 minut!

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
DNS – czym jest?
/
DNS – czym jest?
Serwery DNS mają kluczowe znaczenie dla działania internetu, jednak wielu użytkowników internetu nawet nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. […]
Gadżety i akcesoria dla ćwiczących w terenie
/
Gadżety i akcesoria dla ćwiczących w terenie
Ćwiczysz w terenie? Te akcesoria Ci się przydadzą!
Jak wykorzystać pełny potencjał MacBooka Air w pracy zdalnej?
/
Jak wykorzystać pełny potencjał MacBooka Air w pracy zdalnej?
Odkryj, jak zoptymalizować używanie MacBooka Air podczas pracy zdalnej. Dowiedz się o najlepszych funkcjach, aplikacjach i wskazówkach, które pomogą Ci stać się bardziej produktywnym i wydajnym.