Najpopularniejsze aplikacje do liczenia kalorii w polskiej wersji językowej

Najpopularniejsze aplikacje do liczenia kalorii w polskiej wersji językowej
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Monitorowanie dziennego spożycia kalorii jest bardzo istotne w utrzymaniu prawidłowej diety. Sprawdź, jakie aplikacje są dostępne po polsku!

Fitatu

Łatwa w obsłudze i przygotowana we współpracy z profesjonalnymi dietetykami aplikacja ułatwia kontrolowanie codziennych posiłków i ich zawartości kalorycznej. Baza danych Fitatu jest regularnie aktualizowana, przez co systematycznie zwiększa swoją użyteczność i popularność na rynku. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji należy wpisać do systemu podstawowe dane o użytkowniku, takie jak waga, płeć, wiek, wzrost oraz oczekiwane efekty diety. Na podstawie tych informacji aplikacja samodzielnie prognozuje przewidywany czas realizacji wyzwania.

Baza dostępnych produktów jest szeroka i pozwala na wpisywanie ilości jedzenia, nie tylko za pomocą dokładnej wagi, ale także przy użyciu określeń „łyżeczka” czy „szklanka”. Oprócz pojedynczych składników system posiada również informacje o składzie gotowych dań w restauracjach, popularnych fast foodach oraz sieciówkach spożywczych. Program regularnie udostępnia wyniki czynionych postępów, posiada możliwość sparowania z innymi programami fitness, tworzenia list zakupów, śledzenia poziomu nawodnienia organizmu, a także zawiera plany aktywności fizycznej. Fitatu pozwala również na samodzielne dodawanie nowych składników oraz skanowanie kodów kreskowych produktów w czasie wizyty w sklepie.

Great message! 😊We are second in the „Health and Fitness” ranking on the AppStore in Poland 🇵🇱🤳🏆 Thank you for your trust and choosing our app 💚 #FitatuTeam

Opublikowany przez Fitatu Czwartek, 25 lutego 2021

FatSecret

Mobilny licznik kalorii jest aplikacją intuicyjną i przyjazną w obsłudze. Dodawane posiłki są opatrzone informacją o ich składnikach odżywczych, co ułatwia ułożenie zbilansowanego planu żywieniowego. Po zalogowaniu i wpisaniu potrzebnych informacji aplikacja umożliwia wybranie celu w postaci utraty kilogramów, zwiększenia wagi lub utrzymania aktualnej sylwetki. Spożywane posiłki można kopiować, tak by użytkownik, za każdym razem jedząc to samo, nie musiał od nowa wpisywać wszystkich elementów dania. FatSecret przygotowuje codzienne raporty o spożytych kaloriach i rekomendowanej liczbie składników, które powinny być spożywane, aby osiągnąć założony cel. Dodatkową zaletą aplikacji są wgrane w bazę danych przepisy kulinarne i inspiracje żywieniowe, które automatycznie dopasowują się do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Kalkulator kalorii

Aplikacja najmniej sprzyjająca aktywności fizycznej, ponieważ ściśle skupia się na diecie i przemianie materii. Dostępna jest w wersji podstawowej oraz premium, która jest płatna. W bazie danych programu dostępnych jest ponad 15 tysięcy produktów oraz informacje dotyczące ich mikroskładników. Kalkulator kalorii jest czytelny i użyteczny podczas codziennego monitorowania jakości przyjmowanych posiłków. Wbudowany w system kalkulator BMI pozwala na sprawdzenie stanu wagi oraz prawidłowe określenie jej zdrowego poziomu. Aplikacja automatycznie kontroluje postępy, tworzy zestawienia spożytych kalorii, sugeruje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz oblicza przemianę materii. W ramach płatnego pakietu użytkownik otrzymuje profesjonalną dietę przystosowaną do indywidualnych wymagań, na przykład alergii, wegetarianizmu czy towarzyszących chorób. Autorzy planu żywieniowego w Kalkulatorze kalorii korzystają z sezonowych produktów, dlatego rekomendowane listy zakupów są przystępne cenowo i proste do realizacji.

🔥🔥🔥NOWOŚĆ🔥🔥🔥

Kochani, wreszcie możemy zaprezentować Wam nową, odświeżoną wersję aplikacji Kalkulator Kalorii!
Nowe…

Opublikowany przez KalkulatorKalorii.net Środa, 22 lipca 2020

Mniej popularne apki

Wśród równie skutecznych i pomocnych aplikacji liczących kalorie znajdują się także Kcalmar, Yazio, Ile waży, Tabele-Kalorii czy MyFitnessPal. Możliwości oraz funkcje aplikacji tego typu są w większości do siebie zbliżone, jednak niektóre z nich wymagają dodatkowej opłaty za uruchomienie rozbudowanych funkcji, dlatego przed ich instalacją warto dokładnie zapoznać się z ich wymaganiami.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak skutecznie rozwijać swoje umiejętności podczas kursu na żeglarza jachtowego?
/
Jak skutecznie rozwijać swoje umiejętności podczas kursu na żeglarza jachtowego?
Odkryj skuteczne metody na rozwijanie umiejętności żeglarskich podczas kursu. Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać ten czas i stać się doświadczonym żeglarzem jachtowym.
KikSense, czyli sposób na domowy trening karate
/
KikSense, czyli sposób na domowy trening karate
Amerykańscy rodzice stworzyli unikatowy system czujników ułatwiający trening karate. Sprawdziliśmy, jak działa projekt tej pomysłowej pary i do czego może się przydać.
Full stack developer – kim jest i co potrafi?
/
Full stack developer – kim jest i co potrafi?
Wybierając ścieżkę kariery w IT, programiści bardzo często zastanawiają się nad odpowiedzią na pytanie, czy chcą zajmować się back-endem czy może jednak zostać front-end developerem.