Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!

Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?

Powszechnie ceniona na całym świecie firma Realme na przestrzeni lat zasłynęła przede wszystkim z dobrych smartfonów, ale zaimponować może również dorobek Chińczyków w branży urządzeń wearables, w tym oczywiście opasek sportowych. W ciągu ostatnich dni do sieci wypłynęły grafiki prezentujące wygląd nadchodzącego gadżetu, który ma skraść serca odbiorców głównie za sprawą atrakcyjnej warstwy zewnętrznej oraz szerokiej gamy dostępnych funkcji.

Realme Band 2 to zupełnie nowa odsłona dosyć przeciętnego poprzednika. Tym razem producenci, nauczeni błędami z przeszłości, postanowili jednak zadbać nawet o najdrobniejsze detale – prawdopodobnie w końcu doczekamy się dotykowego ekranu oraz znacznie większego, 1,4-calowego wyświetlacza. Głośno mówi się również o podniesieniu rozdzielczości obrazu. Pokaźne rozmiary opaski (45,9 x 24,6 x 12,1 mm) poparte zdjęciami zamieszczonymi na Twitterze przez @OnLeaks sugerują natomiast, że… mamy do czynienia ze smartwatchem!

Realme Band 2 ma być także znacznie bogatszy pod względem funkcjonalności. Na pokładzie opaski znajdziemy czujnik tętna oraz opcję monitorowania nasycenia krwi tlenem (SpO2). Nie zabraknie oczywiście popularnych trybów sportowych.

Póki co szczegółowa data premiery urządzenia nie jest znana, ale wkrótce powinna zostać podana do wiadomości publicznej. Podobnie wygląda sytuacja z określeniem detalicznej ceny Realme Band 2, choć nie powinna być ona przesadnie wygórowana.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak skutecznie rozwijać swoje umiejętności podczas kursu na żeglarza jachtowego?
/
Jak skutecznie rozwijać swoje umiejętności podczas kursu na żeglarza jachtowego?
Odkryj skuteczne metody na rozwijanie umiejętności żeglarskich podczas kursu. Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać ten czas i stać się doświadczonym żeglarzem jachtowym.
Czy korzystanie z aplikacji sportowych mających dostęp do lokalizacji jest w pełni bezpieczne?
/
Czy korzystanie z aplikacji sportowych mających dostęp do lokalizacji jest w pełni bezpieczne?
Do rejestracji treningu używasz aplikacji z lokalizacją? Sprawdź, czy jest to bezpieczne
Suplementy diety. Kiedy warto je stosować?
/
Suplementy diety. Kiedy warto je stosować?
Podstawą zdrowego odżywiania jest zawsze różnorodna i dobrze zbilansowana dieta. Jednak z różnych przyczyny to, co ląduje na Twoim talerzu może nie zaspokajać potrzeb Twojego organizmu.