Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!

Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?

Powszechnie ceniona na całym świecie firma Realme na przestrzeni lat zasłynęła przede wszystkim z dobrych smartfonów, ale zaimponować może również dorobek Chińczyków w branży urządzeń wearables, w tym oczywiście opasek sportowych. W ciągu ostatnich dni do sieci wypłynęły grafiki prezentujące wygląd nadchodzącego gadżetu, który ma skraść serca odbiorców głównie za sprawą atrakcyjnej warstwy zewnętrznej oraz szerokiej gamy dostępnych funkcji.

Realme Band 2 to zupełnie nowa odsłona dosyć przeciętnego poprzednika. Tym razem producenci, nauczeni błędami z przeszłości, postanowili jednak zadbać nawet o najdrobniejsze detale – prawdopodobnie w końcu doczekamy się dotykowego ekranu oraz znacznie większego, 1,4-calowego wyświetlacza. Głośno mówi się również o podniesieniu rozdzielczości obrazu. Pokaźne rozmiary opaski (45,9 x 24,6 x 12,1 mm) poparte zdjęciami zamieszczonymi na Twitterze przez @OnLeaks sugerują natomiast, że… mamy do czynienia ze smartwatchem!

Realme Band 2 ma być także znacznie bogatszy pod względem funkcjonalności. Na pokładzie opaski znajdziemy czujnik tętna oraz opcję monitorowania nasycenia krwi tlenem (SpO2). Nie zabraknie oczywiście popularnych trybów sportowych.

Póki co szczegółowa data premiery urządzenia nie jest znana, ale wkrótce powinna zostać podana do wiadomości publicznej. Podobnie wygląda sytuacja z określeniem detalicznej ceny Realme Band 2, choć nie powinna być ona przesadnie wygórowana.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sportowe geny – czy coś takiego rzeczywiście istnieje?
/
Sportowe geny – czy coś takiego rzeczywiście istnieje?
Predyspozycje do osiągania dobrych wyników w sporcie to kwestia niezwykle złożona, na którą wpływ mają czynniki genetyczne, jak i środowiskowe. […]
Poznaj gadżety, które przydadzą się w czasie biegania
/
Poznaj gadżety, które przydadzą się w czasie biegania
Sport i technologia nie idą ze sobą w parze? Nic bardziej mylnego! Oto gadżety, które wprowadzą biegaczy na zupełnie inny poziom.
Czy proces pozycjonowania jest kosztowny?
/
Czy proces pozycjonowania jest kosztowny?
W procesie pozycjonowania chodzi o osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, co z reguły sprowadza się do przeprowadzenia wieloetapowej optymalizacji strony oraz jej działania i wszystkich aspektów technicznych.