Produkcja uzależniona od… kampanii internetowej. Eleganckie zegarki z 90 trybami sportowymi w drodze!

Produkcja uzależniona od… kampanii internetowej. Eleganckie zegarki z 90 trybami sportowymi w drodze!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku urządzeń wearables nie ma nudy – już wkrótce możemy spodziewać się debiutu serii limitowanych smartwatchów od słynnej francuskiej firmy Bugatti. W tym celu konieczny do spełnienia jest jednak dość niespotykany warunek. Czym producenci będą chcieli przyciągnąć miłośników nowoczesnych gadżetów?

Bugatti słynie na całym świecie przede wszystkim z ekskluzywnych samochodów, ale coraz chętniej zaczyna szukać dla siebie miejsca w innych segmentach rynku. Głośniki Bugatti Royale czy zegarek Twin Turbo Furious najlepiej świadczą o tym, że francuski producent nie boi się dodawać do swojego bogatego repertuaru kolejnych produktów. Nowa propozycja jest jednak dosyć nietypowa, czym jeszcze bardziej powinna zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Gromadzenie funduszy na produkcję nowego smartwatcha odbywa się bowiem za pośrednictwem… kampanii internetowej. Do osiągnięcia celu Bugatti będzie potrzebować łącznie 224 551 zł, co nie wydaje się być kwotą przesadnie wygórowaną. Szczególnie, że do tej pory zebrano już 200 tys. zł! Bardzo możliwe zatem, że już w październiku bieżącego roku powstanie seria limitowanych inteligentnych zegarków.

W planach są obecnie następujące modele: Bugatti Ceramique Edition One Pur Sport, Bugatti Ceramique Edition One Le Noire oraz Bugatti Ceramique Edition One Divo. Co ciekawe, wszystkie trzy zegarki oferują użytkownikowi dokładnie takie same możliwośći, ale każdy z nich charakteryzuje się indywidualnym designem. W każdym przypadku możemy spodziewać się również wyszukanego stylu, a także wysokiej jakości wykonania – ponad 1000 części z odpornej na zarysowania ceramiki, a także tytan o wysokiej wytrzymałości mówią same za siebie.

Nowa seria smartwatchów z pewnością zainteresuje pasjonatów sportu. Zegarki mają bowiem obsługiwać aż 90 różnych trybów sportowych! Do tego dojdą oczywiście świetnie znane funkcje, takie jak wbudowany nadajnik GPS, możliwość monitorowania tętna, natlenienia krwi, jakości snu, czy stanu emocjonalnego użytkownika. Wszystko to sprawia, że ceny limitowanych produktów zaczynają się od bagatela 899 euro.

Foto wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gdzie kupić smartfon?
/
Gdzie kupić smartfon?
Smartfony służą dziś do tego, aby pozostawać w kontakcie ze światem w pełnym tego słowa znaczeniu.
10 trybów sportowych w przystępnej cenie. Honor Band 6 zadebiutuje już za kilka dni!
/
10 trybów sportowych w przystępnej cenie. Honor Band 6 zadebiutuje już za kilka dni!
Wielkimi krokami zbliża się światowa premiera inteligentnej opaski fitness Honor Band 6 – urządzenie ma trafić na rynek jeszcze w […]
7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
/
7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
Granie w gry różnego gatunku oraz korzystanie z aplikacji rozrywkowych stanowi współcześnie normę. Czynności te często wykonuje się na laptopach - od lat funkcjonuje nawet specjalna klasyfikacja laptopów dostosowana właśnie do takich zadań.