Smartwatch do zadań specjalnych. Apple Watch Explorer Edition trafi na rynek już w tym roku?

Smartwatch do zadań specjalnych. Apple Watch Explorer Edition trafi na rynek już w tym roku?
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak poinformował ostatnio serwis Bloomberg, na salony już wkrótce może trafić rozszerzona wersja zegarka Apple Watch. Mowa tu o nie byle jakim sprzęcie – urządzenie jest bowiem tworzone specjalnie z myślą o amatorach sportów ekstremalnych, w związku z czym ma imponować niebywałą trwałością oraz stopniem zaawansowania dostępnych funkcji.

Chociaż pozycja Apple Watch jako najchętniej kupowanego smartwatcha na rynku wydaje się na ten moment niezagrożona, nie przeszkadza to producentowi spod znaku nadgryzionego jabłka w regularnym wyposażaniu swojego flagowego gadżetu w coraz to nowsze funkcje. Tym razem postanowiono trafić w gusta sportowców z nieco innej grupy docelowej i w najbliższym czasie możemy być świadkami prawdziwego hitu w postaci „pancernej” odsłony urządzenia.

Explorer Edition, bo tak roboczo został nazwany nowoczesny zegarek, będzie różnić się od klasycznej wersji przede wszystkim zdecydowanie trwalszym wykończeniem, dzięki czemu ma przetrwać nawet bardziej bolesne upadki i intensywne przygody. Wszystko za sprawą gumowej obudowy wyróżniającej go spośród pozostałych sprzętów Apple’a wzmacnianych łatwo ulegającymi uszkodzeniom materiałami, takimi jak aluminium czy stal nierdzewna. Wiele wskazuje więc na to, że miłośnicy sportów ekstremalnych niebawem doczekają się smartwatcha wprost idealnego do uprawiania ulubionych aktywności.

Jak na urządzenie dedykowane sportowcom przystało, Explorer Edition będzie oczywiście odsługiwać rozmaite tryby sportowe – poprawie ulegnie m.in. śledzenie pływania. Nie zabraknie również opcji monitorowania zdrowia, a także innych funkcji znanych z urządzeń wearables. W kontekście debiutu nowej wersji smartwatcha mówi się o przyszłym, a nawet bieżącym roku, choć do takich doniesień należy podchodzić nieco z przymrużeniem oka.

Bloomberg has reported that #Apple is working on a 'rugged’ version of an Apple Watch that will be targeted towards…

Opublikowany przez Adcave Sobota, 27 marca 2021

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie wybrać dodatkowe ubezpieczenie na życie?
/
Jakie wybrać dodatkowe ubezpieczenie na życie?
Wybór odpowiedniego rodzaju dodatkowego ubezpieczenia na życie może być trudny.
Pracownia SI: Innowacyjne Rozwiązania dla Rozwoju Sztucznej Inteligencji
/
Pracownia SI: Innowacyjne Rozwiązania dla Rozwoju Sztucznej Inteligencji
Pracownia SI (Sztuczna Inteligencja) jest miejscem, gdzie powstają innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu fascynującemu środowisku, omówimy jego znaczenie i role oraz dowiemy się, jak pracownie SI przyczyniają się do rozwoju i zastosowania sztucznej inteligencji.
Xiaomi Mi Band 6 z nowymi funkcjami. Moduł GPS i 30 trybów sportowych!
/
Xiaomi Mi Band 6 z nowymi funkcjami. Moduł GPS i 30 trybów sportowych!
Wielkimi krokami zbliża się oficjalna inauguracja nowej wersji Xiaomi Mi Band. Szósta odsłona popularnej opaski będzie imponować dodatkowymi funkcjami oraz […]