GadżetyTechnews

Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet

Na rynku pojawił się wreszcie sportowy gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet. To Garmin Lily Sport – elegancki smartwatch, który powstał z myślą o aktywnych użytkowniczkach.

Garmin Lily został zaprojektowany przez kobiety, a zatem nie dziwi, że wyposażono go w mnóstwo cech, które przypadną do gustu przedstawicielkom płci pięknej. Koperta o rozmiarach zaledwie 34 milimetrów (najmniejsza w ofercie firmy Garmin) doskonale współgra z kreatywnym mocowaniem w kształcie litery T oraz subtelnymi paskami o szerokości 14 mm. Dzięki temu gadżet niemal do złudzenia przypomina klasyczny, biżuteryjny zegarek.

W smartwatchu nie mogło zabraknąć rzecz jasna funkcji dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej. Joga, pilates, czy bieganie na bieżni to tylko niektóre spośród pokaźnego grona trybów sportowych obsługiwanych przez urządzenie. Dodatkowo Garmin Lily oferuje możliwość skorzystania z nadajnika GPS po uprzednim połączeniu z telefonem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zaplanować kolejny trening pomoże natomiast opcja sprawdzenia zasobów energii.

Całość dopełniają funkcje analizy zdrowia i ogólnego stanu organizmu. Smartwatch umożliwia m.in. całodobowe monitorowanie tętna, oddechu, saturacji, stresu, nawodnienia, czy jakości snu. Wisienkę na torcie z perspektywy kobiet niewątpliwie będzie stanowić możliwość stałego monitorowania cyklu miesiączkowego oraz ciąży. Producent nie zapomniał też o ćwiczeniach oddechowych redukujących stres.

Oto Lily – najmniejszy i najbardziej stylowy zegarek od Garmin.

✨ dowiedz się więcej na https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/698519/pn/010-02384-11

Opublikowany przez Garmin Polska Środa, 27 stycznia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Straffr, czyli inteligentna taśma treningowa – jak to działa?
  Poprzedni artykuł
  Nowe funkcje Google Fit – zmierz puls oraz oddech bez smartwatcha i opaski!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Gadżety

  Jak wybrać odpowiednie gamerskie akcesoria audio?
  Szczególnie w grach multiplayer ważne są mikrofony gamingowe, a także słuchawki. Bardzo często trzeba bowiem na przykład poinformować partnerów z drużyny o tym, w którym miejscu znajdują się przeciwnicy. Odpowiednia komunikacja to podstawa między innymi gry klanowej. W tym artykule sprawdzamy, jaki sprzęt audio będzie najbardziej odpowiedni dla graczy.
  Jaki zegarek podarować komuś na święta?
  Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest tradycja dawania sobie prezentów. Choć to bez wątpienia wspaniały zwyczaj, często bywa również kłopotliwy, ponieważ wybór odpowiedniego podarunku, zwłaszcza dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze, nie należy do najłatwiejszych.