GadżetyTechnews

Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet

Na rynku pojawił się wreszcie sportowy gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet. To Garmin Lily Sport – elegancki smartwatch, który powstał z myślą o aktywnych użytkowniczkach.

Garmin Lily został zaprojektowany przez kobiety, a zatem nie dziwi, że wyposażono go w mnóstwo cech, które przypadną do gustu przedstawicielkom płci pięknej. Koperta o rozmiarach zaledwie 34 milimetrów (najmniejsza w ofercie firmy Garmin) doskonale współgra z kreatywnym mocowaniem w kształcie litery T oraz subtelnymi paskami o szerokości 14 mm. Dzięki temu gadżet niemal do złudzenia przypomina klasyczny, biżuteryjny zegarek.

W smartwatchu nie mogło zabraknąć rzecz jasna funkcji dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej. Joga, pilates, czy bieganie na bieżni to tylko niektóre spośród pokaźnego grona trybów sportowych obsługiwanych przez urządzenie. Dodatkowo Garmin Lily oferuje możliwość skorzystania z nadajnika GPS po uprzednim połączeniu z telefonem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zaplanować kolejny trening pomoże natomiast opcja sprawdzenia zasobów energii.

Całość dopełniają funkcje analizy zdrowia i ogólnego stanu organizmu. Smartwatch umożliwia m.in. całodobowe monitorowanie tętna, oddechu, saturacji, stresu, nawodnienia, czy jakości snu. Wisienkę na torcie z perspektywy kobiet niewątpliwie będzie stanowić możliwość stałego monitorowania cyklu miesiączkowego oraz ciąży. Producent nie zapomniał też o ćwiczeniach oddechowych redukujących stres.

Oto Lily – najmniejszy i najbardziej stylowy zegarek od Garmin.

✨ dowiedz się więcej na https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/698519/pn/010-02384-11

Opublikowany przez Garmin Polska Środa, 27 stycznia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Straffr, czyli inteligentna taśma treningowa – jak to działa?
  Poprzedni artykuł
  Nowe funkcje Google Fit – zmierz puls oraz oddech bez smartwatcha i opaski!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety