GadżetyTechnews

Garmin Lily – gustowny smartwatch dla aktywnych kobiet

Na rynku pojawił się wreszcie sportowy gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet. To Garmin Lily Sport – elegancki smartwatch, który powstał z myślą o aktywnych użytkowniczkach.

Garmin Lily został zaprojektowany przez kobiety, a zatem nie dziwi, że wyposażono go w mnóstwo cech, które przypadną do gustu przedstawicielkom płci pięknej. Koperta o rozmiarach zaledwie 34 milimetrów (najmniejsza w ofercie firmy Garmin) doskonale współgra z kreatywnym mocowaniem w kształcie litery T oraz subtelnymi paskami o szerokości 14 mm. Dzięki temu gadżet niemal do złudzenia przypomina klasyczny, biżuteryjny zegarek.

W smartwatchu nie mogło zabraknąć rzecz jasna funkcji dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej. Joga, pilates, czy bieganie na bieżni to tylko niektóre spośród pokaźnego grona trybów sportowych obsługiwanych przez urządzenie. Dodatkowo Garmin Lily oferuje możliwość skorzystania z nadajnika GPS po uprzednim połączeniu z telefonem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zaplanować kolejny trening pomoże natomiast opcja sprawdzenia zasobów energii.

Całość dopełniają funkcje analizy zdrowia i ogólnego stanu organizmu. Smartwatch umożliwia m.in. całodobowe monitorowanie tętna, oddechu, saturacji, stresu, nawodnienia, czy jakości snu. Wisienkę na torcie z perspektywy kobiet niewątpliwie będzie stanowić możliwość stałego monitorowania cyklu miesiączkowego oraz ciąży. Producent nie zapomniał też o ćwiczeniach oddechowych redukujących stres.

Oto Lily – najmniejszy i najbardziej stylowy zegarek od Garmin.

✨ dowiedz się więcej na https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/698519/pn/010-02384-11

Opublikowany przez Garmin Polska Środa, 27 stycznia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Straffr, czyli inteligentna taśma treningowa – jak to działa?
  Poprzedni artykuł
  Nowe funkcje Google Fit – zmierz puls oraz oddech bez smartwatcha i opaski!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety

  Tradycji stanie się zadość. Apple Watch Series 7 z szeregiem nowych funkcji!
  Wzorem minionych lat, Apple postanowiło nieco odświeżyć swoją bogatą ofertę urządzeń elektronicznych. Innowacje dotyczą również gadżetów wearables, w tym oczywiście zyskujących coraz szersze grono zwolenników smartwatchy. Aby pozostać na topie, należy nieustannie się rozwijać, w związku z czym nowy Apple Watch Series 7, którego debiut może nastąpić tuż po wakacjach, ma spełnić wszystkie wymagania techmaniaków. Jakie funkcjonalności zaoferuje użytkownikom inteligentny zegarek z logiem jabłka?
  KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!
  Wraz z dynamicznym rozwojem branży wearables rosną również wymagania potencjalnych klientów dotyczące dostępnych na rynku gadżetów. Nic więc dziwnego, że producenci dosłownie prześcigają się w pomysłach na innowacje mające na celu podniesienie jakości swoich urządzeń. Świetnym przykładem opisanego zjawiska jest KOSPET Optimus 2, który za sprawą rozbudowanych funkcji z powodzeniem może zastąpić korzystanie ze smartfona! Czy po wielu latach doczekaliśmy się w końcu smartwatcha, który spełni oczekiwania wszystkich odbiorców?