5 aplikacji, które powinien znać każdy kibic piłki nożnej

5 aplikacji, które powinien znać każdy kibic piłki nożnej
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Żaden miłośnik piłki nożnej nie może się dzisiaj obyć bez aplikacji na telefon związanych z tym popularnym sportem. Oto 5 ciekawych propozycji.

Onefootball

Onefootball stanowi kompletne kompendium wiedzy dotyczącej zarówno mistrzostw Europy czy świata, jak i poszczególnych lig. Aplikacja daje użytkownikom możliwość wyboru ulubionych drużyn piłkarskich oraz reprezentacji i bieżącego śledzenia najważniejszych informacji na ich temat. Dużą zaletą Onefootball jest funkcja otrzymywania w czasie trwania meczu powiadomień na temat strzelonych bramek oraz końcowego wyniku.

To jednak nie wszystko. Aplikacja prezentuje również miejsce danego zespołu w tabeli, szczegółowe składy oraz statystyki. Znaleźć można tam także zakładkę o nazwie Mecze, która pokazuje rozgrywane aktualnie spotkania i pozwala śledzić ich przebieg. Nie brak tu również elementów społecznościowych, takich jak funkcje wyznaczania faworytów czy porównywania typów z przewidywaniami innych użytkowników. Onefootball pozwala też dzielić się oglądanym meczem z przyjaciółmi przez przesyłanie im strony ze stosownymi informacjami.

FIFA

Oficjalna aplikacja Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej pozwala użytkownikom na bieżąco śledzić poszczególne rozgrywki oraz wyniki meczów z całego świata. Oferuje ona szereg aktualności, materiałów wideo, zdjęć oraz wywiadów. Na uwagę zasługuje tutaj również sekcja Live Scores, która zawiera wyniki eliminacji do mistrzostw świata oraz poszczególnych pojedynków rozgrywanych w trakcie mundialowego turnieju. To jednak nie wszystko. Aplikacja FIFA to także bieżące wyniki ponad 200 lig narodowych i wszystkich zawodów organizowanych przez federację. Pozwala ona również śledzić FIFA Coca-Cola World Ranking.

Łączy Nas Piłka

To aplikacja stworzona przez Polski Związek Piłki Nożnej. Daje ona użytkownikom dostęp do informacji na temat polskiego futbolu. Mogą tutaj śledzić wyniki swojej ulubionej drużyny oraz przebieg danego meczu. Dodatkowo, aplikacja przypomina o zakupionym bilecie na mecz i informuje o statusie zakupu dokonanego w sklepie internetowym Łączy Nas Piłka. To jednak nie wszystkie jej funkcjonalności. Aplikacja pozwala na typowanie wyników meczów i konkurowanie z innymi użytkownikami o najwyższe miejsce w rankingu.

Polecam aplikacje ŁączyNasPiłka
Najszybsze wyniki i statystyki meczy.
Warto się zalogować i założyć konto. Większy dostęp do informacji. ⚽⚽⚽

Opublikowany przez KS Mrocznę Niedziela, 10 czerwca 2018

Forza Piłka Nożna

Główną funkcją tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo meczów ulubionych drużyn. Użytkownik może tutaj ustawić kilka różnych rodzajów powiadomień, na przykład o rozpoczęciu spotkania, składach, czerwonych kartkach czy wyniku w czasie rzeczywistym. Po wybraniu konkretnej opcji filtrowania wyników możliwe staje się prześledzenie wszystkich rozgrywek, jakie odbyły się w danym dniu.

Podczas początkowej konfiguracji należy dokonać wyboru ulubionych rozgrywek, takich jak na przykład Premier League, Bundesliga czy Ekstraklasa. Kolejny etap to wybranie ulubionych klubów oraz drużyn. 30 minut przed interesującym meczem Forza Piłka Nożna przypomina o jego rozpoczęciu. Chwilę później podaje składy obu drużyn, a w trakcie spotkania informuje o żółtych i czerwonych kartkach, strzelonych bramkach czy zmianach zawodników. Po zakończonym meczu daje natomiast możliwość zapoznania się ze szczegółowymi statystykami.

To jednak nie jedyne dostępne funkcje tej aplikacji. Pozwala również śledzić informacje na temat planowanych transferów oraz przeprowadzonych zmian w poszczególnych drużynach. Jej niewątpliwym atutem jest ponadto prezentowanie powiadomień na urządzeniach wyposażonych w system Android Wear. Aby w 100 procentach dopasować aplikację do indywidualnych potrzeb, użytkownik może tu wybrać jeden z kilkunastu dostępnych motywów graficznych.

Fangol

Ostatnia z proponowanych aplikacji zawiera całe mnóstwo statystyk, ciekawostek, a nawet cytatów dotyczących zarówno drużyn piłkarskich, jak i poszczególnych zawodników. Pozwala także na bieżąco śledzić przebieg rozgrywek i ich wyniki.

Sprawdź naszą aplikację KIBICA http://fangol.pl/mobile
I nasz kanał na Youtube! http://youtube.com/c/zboiskadosieci

Opublikowany przez FANGOL.pl Piątek, 5 stycznia 2018

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Smartband z GPS – jaki wybrać i ile wydać?
/
Smartband z GPS – jaki wybrać i ile wydać?
Opaska sportowa to przydatny gadżet dla osób aktywnych fizycznie, nie tylko uprawiających bieganie czy kolarstwo amatorskie. Nowoczesny smartband pozwala bowiem […]
8 najlepszych aplikacji do biegania
/
8 najlepszych aplikacji do biegania
Lubisz biegać, a ponadto uwielbiasz wykresy, statystyki i z zapartym tchem śledzisz parametry treningowe? Z pewnością docenisz aplikacje biegowe. Poznaj […]
Jak efektywne zarządzanie energią w budynkach wpływa na ochronę środowiska?
/
Jak efektywne zarządzanie energią w budynkach wpływa na ochronę środowiska?
Odkryj, jak efektywne zarządzanie energią w budynkach przyczynia się do ochrony środowiska. Dowiedz się o strategiach, technologiach i praktykach, które możesz zastosować, aby zminimalizować zużycie energii i przyczynić się do zrównoważonej przyszłości.