Dlaczego warto kupić Samsung FreeStyle?

Dlaczego warto kupić Samsung FreeStyle?
/
/
Technews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czy chciałbyś mieć urządzenie przenośne i wyświetlić ekran w dowolnym miejscu? Perfekcyjnie ułożony, na idealnej wysokości i odpowiedniej wielkości. Gdyby można na nim oglądać filmy, grać w gry i pokazywać zdjęcia z telefonu. Z Samsung FreeStyle można mieć to wszystko.

Samsung FreeStyle – zalety

Samsung FreeStyle to przenośny projektor. Stworzony z wykorzystaniem najnowszych technologii tak, aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu posiada szerokie zastosowanie i wiele zalet wyróżniających go na tle konkurencji.

Projektor jest przede wszystkim prosty w użyciu i przenoszeniu. Jego waga wynosi niecały kilogram, a całość mieści się w dłoni. Ustawiony jest na wygodnej podstawce. Dzięki temu można swobodnie go zabrać ze sobą i postawić w dowolnym miejscu. Projektor jest również obrotowy, co umożliwia dowolne ustawienie wysokości oraz wyświetlenie nawet na suficie.

Cały proces użytkowania jest prosty i intuicyjny. Można nim sterować za pomocą dołączonego pilota lub podłączając urządzenie mobilne. Wystarczy że dotknie się telefonem do projektora, a on sam go odnajdzie i się z nim połączy. Obraz full HD dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Można dostosować wielkość i umiejscowienie ekranu wedle potrzeb. Wyświetlany ekran może mieć ponad 100 cali i jest wyraźny, ma automatycznie ustawianą ostrość, poziomowanie i korekcję przekrzywionego obrazu. Zastosowana technologia HDR uwidacznia detale i zapewnia żywe, precyzyjne oraz dynamiczne kolory. Pozwala to na osiągnięcie precyzyjnego wyświetlenia na każdej powierzchni.

Jakość dźwięku premium zapewnia doskonałą słyszalność z każdego miejsca. Wbudowany głośnik 360 stopni o mocy 5-ciu watów pozwala na precyzyjny odbiór dźwięku. Samsung FreeStyle nie wymaga podłączenia. Można go ładować za pomocą powerbanka. Projektor zawiera wejścia na podłączenia konsoli, kabel AUX, czy przewód sieciowy jak np. kable Ethernet. Obejmuje również zakres funkcji smartTV.

Samsung FreeStyle – szerokie zastosowanie

Co daje posiadanie przenośnego projektora Samsung FreeStyle?

Po pierwsze możliwość oglądania filmów wysokiej jakości na wielkim ekranie i w dowolnym miejscu. Można stworzyć własne kino domowe w salonie, piwnicy, sypialni czy gabinecie. Relaksacja na łóżku z filmem na suficie? Oczywiście że tak.

Po drugie można łatwo podłączyć smartfon i oglądać na wielkim ekranie youtube, zdjęcia z telefonu i wiele innych.

Dodatkowo projektor jest kompatybilny z konsolami do gier. Dzięki temu można grać w ulubione gry niemal wszędzie. Wysoka jakość obrazu, dźwięku i rozmiar ekranu pozwalają na jeszcze bardziej realistyczną rozgrywkę. Dzięki minimalistycznym rozmiarom, ładowaniu powerbank i poręczności, projektor Samsung FreeStyle służyć będzie przy wielu okazjach. Czy to wieczór filmowy z rodziną, czy spotkanie ze znajomymi. Impreza w domu lub wypad na działkę. Oglądanie zdjęć z wakacji, czy śmiesznych filmików z internetu.

Samsung FreeStyle – rozrywka dla każdego

Mając taki projektor można czerpać rozrywkę na wiele sposobów i na najwyższym poziomie. Urządzenie sprawdzi się szczególnie dla:

  • Miłośników kina i seriali
  • Graczy
  • Osób często podróżujących
  • Osób wymagających co do jakości obrazu i dźwięku
  • Osób lubiących oglądać filmy i zdjęcia na wielkim ekranie

Samsung FreeStyle to wielofunkcyjność, użyteczność, jakość i perfekcjonizm w jednym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
/
Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w […]
Technostres naprawdę istnieje! Dlaczego nowe technologie mogą powodować poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu sportowca?
/
Technostres naprawdę istnieje! Dlaczego nowe technologie mogą powodować poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu sportowca?
Ten rodzaj uzależnienia jest silniejszy niż tradycyjne narkotyki. Sprawdź, czym jest technostres!
Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?
/
Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?
Jak wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do naszych oczekiwań i celu podróży?