AplikacjeInnowacjeTechnews

Nowa gra sportowa VR na gogle Oculus Quest 2. Rezzil Player 22 zadebiutuje już tego lata!

Gogle VR stały się w ostatnim czasie łakomym kąskiem dla osób lubiących korzystać z nowoczesnych gadżetów podczas każdej aktywności fizycznej. Technologia ta w dalszym ciągu pozostaje jednak stosunkowo nowa, w związku z czym zakres dostępnych aplikacji jest dość mocno ograniczony. Miłośników wirtualnego treningu z pewnością uraduje więc fakt, że na gogle cieszące się największą popularnością – Oculus Quest 2 – wkrótce trafi nowa gra ruchowa!

Rezzil Player 22 już tego lata ma być dostępny dla użytkowników okularów Oculus Quest 2. To w pewnym wymiarze kontynuacja poprzedniej odsłony Rezzil Player 21, aczkolwiek obie platformy będzie dzielić zasadnicza różnica. Podczas gdy ostatnia edycja stanowiła przede wszystkim symulator piłki nożnej z trackerami do śledzenia nóg, o tyle Rezzil Player 22 oferuje ćwiczenia skoncentrowane również na ruchach rąk oraz całego ciała.

Nadrzędnym założeniem Rezzil Player 22 jest budowanie kondycji oraz rozwój pełnej koordynacji ruchowej użytkowników przy pomocy szeregu minigier. Można również spodziewać się wysokiej jakości wykonania dostępnych funkcji – twórcy zapewniają bowiem, że ich nowy flagowy produkt zdążyli solidnie przetestować profesjonalni sportowcy i trenerzy.

Na początku przygody z grą sportową możemy liczyć na trzy różne tryby. Headers – jak sama nazwa wskazuje – pomaga ćwiczyć dokładność kierowania piłki do bramki za pomocą głowy. Hoops Vision to z kolei funkcja przygotowana specjalnie dla fanów koszykówki. Szybkość natomiast będziemy mogli potrenować wybierając Hoops Vision, podczas którego trzeba jak najprędzej trafić w podświetlające się punkty. Z czasem czekają nas oczywiście kolejne tryby, w tym m.in. aktywność z rakietą tenisową w roli głównej.

Rezzil Player 22 ma oficjalnie zadebiutować jeszcze tego lata. Wartość intrygującego tytułu wycenia się aktualnie na niespełna 15$, co w przybliżeniu wynosi ok. 58 zł.

Foto wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Bieżnia wodna, czyli nowoczesna forma rehabilitacji i fitnessu. Jak to działa?
  Poprzedni artykuł
  Footbonaut – tak wygląda piłkarski trening nowej generacji!
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Aplikacje