Upragniony moduł GPS i aż 30 rodzajów aktywności. Xiaomi Mi Band 6 już w drodze!

Upragniony moduł GPS i aż 30 rodzajów aktywności. Xiaomi Mi Band 6 już w drodze!
/
/
GadżetyTechnews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy Mi Bandów mogą ostrzyć sobie zęby na kolejną nowość od chińskiego producenta – podczas procesu certyfikacyjnego w Indiach wypłynęły bowiem informacje o pracach nad szóstą wersją najpopularniejszej opaski fitness na świecie. Trzeba przyznać, że za sprawą kilku nieznanych dotąd funkcji Xiaomi Mi Band 6 zapowiada się doprawdy kapitalnie!

Użytkownicy opasek spod znaku Xiaomi od jakiegoś czasu domagali się ulepszeń i na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że ich żądania niebawem zostaną spełnione. Tegoroczny model nie dość, że zostanie wyposażony w pożądane przez wielu funkcje, to jeszcze wyeliminuje największe wady swoich poprzedników. Czego zatem możemy się spodziewać po Mi Band 6?

Pasjonatów aktywności fizycznej w różnym wydaniu z pewnością ucieszy fakt, że w końcu pojawi się wyczekiwany moduł GPS. Dokładne monitorowanie pokonanej podczas treningu trasy stanie się więc znacznie bardziej przystępne. Mi Band 6 ma obsługiwać nawet 30 rodzajów aktywności, wśród których znajdą się zupełne nowości, takie jak koszykówka, zumba, czy kickboxing. Dodatkowo urządzenie otrzyma czujnik SpO2 oraz klasyczny pulsometr, a także będzie kompatybilne z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Dodatkowe funkcje najprawdopodobniej sprawią też, że cena opaski będzie nieco większa niż dotychczas (mówi się o kwocie w okolicach 200 zł). Globalną inauguracje Mi Banda 6 przewiduje się już na najbliższe tygodnie, lecz wciąż nie wiadomo, kiedy urządzenie chińskiego giganta elektronicznego trafi do Polski.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak optymalizować procesy biznesowe w firmie?
/
Jak optymalizować procesy biznesowe w firmie?
Optymalizacja procesów biznesowych stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów na zyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku.
Nowe smartwatche dla fanów sportu – zobacz najnowsze urządzenia
/
Nowe smartwatche dla fanów sportu – zobacz najnowsze urządzenia
Co słychać na rynku smartwatchy? Oto inteligentne zegarki, które warto mieć na oku!
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
/
Jaxjox KettlebellConnect – na co stać hantle w wersji smart?
Ostatnie lata są dla siłowni czasem szczególnych rewolucji technologicznych. Najnowszy produkt Jaxjox KettlebellConnect to jednak zupełnie inny poziom.