Technews

Aktywność fizyczna = atrakcyjne nagrody. Xiaomi z ciekawym konkursem skierowanym do fanów

Firma Xiaomi postanowiła zadbać o aktywność fizyczną użytkowników swoich urządzeń za sprawą ciekawego konkursu. Na uczestników czeka kilka wyzwań związanych z uprawianiem sportu. Gra będzie toczyć się o konkretną stawkę, bowiem dla zwycięzców ufundowano atrakcyjne nagrody.

Xiaomi na rynku nowoczesnych technologii słynie z zachęcania swoich klientów do regularnego ruchu. Tym razem przygotowano specjalny konkurs, w którym wiodącą rolę odgrywa właśnie aktywność fizyczna. Pierwsza runda podzielonego na sześć etapów wyzwania potrwa od 7 do 13 czerwca włącznie.

Skompletowanie każdego z etapów składa się z kilku prostych działań. Na początek należy wykonać, a następnie przy pomocy dowolnej aplikacji zarejestrować co najmniej 50 tysięcy kroków w trybie treningu. Zrzuty ekranu z zakończonej aktywności dodajemy w komentarzu do wątku konkursowego dostępnego na Mi Community. Na sam koniec (w tym samym lub innym komentarzu) należy zwięźle, lecz zarazem jak najbardziej pomysłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które w pierwszej rundzie brzmi: Komu i dlaczego polecił(a)byś najnowszą opaskę Mi Band 6?

Po każdym z etapów można wygrać kupon o wartości 219 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym producenta. Najbardziej wartościowe są jednak nagrody główne – elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 lub zestaw składający się z oczyszczacza powietrza Mi Air Purifier Pro i odkurzacza Mi Vacuum Cleaner G10. Aby liczyć się w walce wartościowe gadżety, musimy wziąć udział przynajmniej w trzech rundach wyzwania, przygotować i opublikować wątek zawierający receptę na zdrowe życie przy wsparciu dowolnego urządzenia Xiaomi na Mi Community oraz zamieścić link w komentarzu do dowolnego wątku konkursowego rozpoczynającego jeden z etapów.

Gotowi? Do biegu lub chodu? START! Masz aż 7 dni na przejście 50 000 kroków. A co dostaniesz w zamian? Voucher o…

Opublikowany przez Xiaomi Polska Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Foto wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  Pogromca bramek widmo. Na czym polega technologia goal-line?
  Poprzedni artykuł
  Komputer nurkowy – jak to działa?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w Technews

  Ile ramu do komputera? Jak oszacować ile potrzebuję?
  Odpowiednia ilość RAM-u w komputerze lub laptopie pozwala na komfortowe wykonywanie codziennej pracy lub granie w wymagające pozycje bez zacinania się. Co brać pod uwagę podczas szacowania, ile potrzebujemy RAM-u?
  7 najlepszych laptopów do rozrywki i gier – nasze propozycje
  Granie w gry różnego gatunku oraz korzystanie z aplikacji rozrywkowych stanowi współcześnie normę. Czynności te często wykonuje się na laptopach - od lat funkcjonuje nawet specjalna klasyfikacja laptopów dostosowana właśnie do takich zadań.
  Procesor M1 w MacBookach – najważniejsze fakty
  Procesor stanowi serce komputera. Nie inaczej jest w przypadku maszyn firmy Apple. Firma ta już kilka lat temu zapowiedziała, że odchodzi od umieszczania w swoich komputerach procesorów innych firm i stawia na własne.