Aktywność fizyczna = atrakcyjne nagrody. Xiaomi z ciekawym konkursem skierowanym do fanów

Aktywność fizyczna = atrakcyjne nagrody. Xiaomi z ciekawym konkursem skierowanym do fanów
/
/
Technews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firma Xiaomi postanowiła zadbać o aktywność fizyczną użytkowników swoich urządzeń za sprawą ciekawego konkursu. Na uczestników czeka kilka wyzwań związanych z uprawianiem sportu. Gra będzie toczyć się o konkretną stawkę, bowiem dla zwycięzców ufundowano atrakcyjne nagrody.

Xiaomi na rynku nowoczesnych technologii słynie z zachęcania swoich klientów do regularnego ruchu. Tym razem przygotowano specjalny konkurs, w którym wiodącą rolę odgrywa właśnie aktywność fizyczna. Pierwsza runda podzielonego na sześć etapów wyzwania potrwa od 7 do 13 czerwca włącznie.

Skompletowanie każdego z etapów składa się z kilku prostych działań. Na początek należy wykonać, a następnie przy pomocy dowolnej aplikacji zarejestrować co najmniej 50 tysięcy kroków w trybie treningu. Zrzuty ekranu z zakończonej aktywności dodajemy w komentarzu do wątku konkursowego dostępnego na Mi Community. Na sam koniec (w tym samym lub innym komentarzu) należy zwięźle, lecz zarazem jak najbardziej pomysłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które w pierwszej rundzie brzmi: Komu i dlaczego polecił(a)byś najnowszą opaskę Mi Band 6?

Po każdym z etapów można wygrać kupon o wartości 219 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym producenta. Najbardziej wartościowe są jednak nagrody główne – elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 lub zestaw składający się z oczyszczacza powietrza Mi Air Purifier Pro i odkurzacza Mi Vacuum Cleaner G10. Aby liczyć się w walce wartościowe gadżety, musimy wziąć udział przynajmniej w trzech rundach wyzwania, przygotować i opublikować wątek zawierający receptę na zdrowe życie przy wsparciu dowolnego urządzenia Xiaomi na Mi Community oraz zamieścić link w komentarzu do dowolnego wątku konkursowego rozpoczynającego jeden z etapów.

Gotowi? Do biegu lub chodu? START! Masz aż 7 dni na przejście 50 000 kroków. A co dostaniesz w zamian? Voucher o…

Opublikowany przez Xiaomi Polska Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!
/
KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!
Wraz z dynamicznym rozwojem branży wearables rosną również wymagania potencjalnych klientów dotyczące dostępnych na rynku gadżetów. Nic więc dziwnego, że […]
Jak dbać o zdrowie po kontuzji?
/
Jak dbać o zdrowie po kontuzji?
Kontuzje zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym sportowcom. Podpowiadamy, jak dbać o siebie w okresie rekonwalescencji.
Zadbaj o porządne oświetlenie podczas nagrywania video
/
Zadbaj o porządne oświetlenie podczas nagrywania video
Sprawdź, co dają lampy wideo podczas nagrywania sportu i dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze!