GadżetyTechnews

KOSPET Optimus 2 – kompletny smartwatch dla aktywnych i nie tylko!

Wraz z dynamicznym rozwojem branży wearables rosną również wymagania potencjalnych klientów dotyczące dostępnych na rynku gadżetów. Nic więc dziwnego, że producenci dosłownie prześcigają się w pomysłach na innowacje mające na celu podniesienie jakości swoich urządzeń. Świetnym przykładem opisanego zjawiska jest KOSPET Optimus 2, który za sprawą rozbudowanych funkcji z powodzeniem może zastąpić korzystanie ze smartfona! Czy po wielu latach doczekaliśmy się w końcu smartwatcha, który spełni oczekiwania wszystkich odbiorców?

KOSPET Optimus 2 zamiast… smartfona

KOSPET Optimus 2 to zaawansowane technologicznie urządzenie, zdecydowanie niemieszczące się w definicji klasycznego inteligentnego zegarka, który możemy spotkać na rynku. Jego niecodzienna specyfikacja i stosunkowo duży wyświetlacz (1,6 cala średnicy) sprawiają bowiem, że w wielu sytuacjach może zastąpić smartfon. Przyjrzyjmy się zatem funkcjom proponowanym przez chińskiego producenta.

KOSPET Optimus 2: the first smart watch with a 13MP rotatable flashlight camera in the world

In 2021 years, the latest Android smart watch KOSPET Optimus 2 has arrived on KOSPET official website, it takes with Helio P22+PAR2822 Dual chip,1.6″ IPS display, 13MP rotatable camera with flashlight, 4GB+64GB memory,Android 10 system, 1260 mAh + 1000 mAh power bank. During the premiere discount sale,you can buy the world’s most advanced Android watch for $179.99. Visit www kospet com to learn more Optimus 2.

Opublikowany przez Kospet Piątek, 2 lipca 2021

KOSPET Optimus 2 – bogactwo funkcjonalności oraz 33 tryby sportowe

KOSPET doskonale zdaje sobie sprawę, że po smartwatche często sięgają osoby aktywne fizycznie, w związku z czym najnowszy zegarek tej firmy powstał z myślą właśnie o nich. Optimus 2 oferuje swoim użytkownikom obsługę aż 33 różnych trybów sportowych, natomiast układ PixArt PAR2822 pozwala na przetwarzanie danych dotyczących treningu. Nie mogło zabraknąć również znanych z innych urządzeń wearables funkcji zdrowotnych, takich jak pulsometr, możliwość pomiaru poziomu tlenu we krwi (SpO2) oraz monitorowania snu. Entuzjaści zdrowego stylu życia z pewnością nie będą zatem zawiedzeni!

Całość dopełnia system operacyjny Android 10.7 z dostępem do Sklepu Google Play, a także świetny aparat z matrycą SONY IMX214 o rozdzielczości 13 Mpix. Nie zawodzi też bateria, która w przypadku wykorzystywania pełni potencjału pozwoli zegarkowi na pracę nawet do dwóch dni. Wiele wskazuje na to, że Optimus 2 bez problemu zastąpi niejeden telefon.

KOSPET Optimus 2 – promocyjna cena w lipcu!

Urządzenie zostało wycenione przez producenta na niespełna 250 dolarów (ok. 950 zł). Aktualnie za pośrednictwem oficjalnego sklepu KOSPET można jednak nabyć smartwatch za 179,99 USD, czyli w przybliżeniu równowartość 690 zł. Biorąc pod uwagę ogrom możliwości oferowany przez KOSPET Optimus 2, proponowana cena nie wydaje się przesadnie wygórowana.

Foto wyróżniające: Freepik

Piotr Bernacik
Pasjonat sportu i nowych technologii. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, a w międzyczasie oddaje się wartościowym lekturom - zwłaszcza napisanym w języku Szekspira.
  AI lepsza od arcymistrzów – jak działają silniki szachowe?
  Poprzedni artykuł
  Mikroprocesor ukryty pod nogami. Co potrafią inteligentne wkładki do butów sportowych?
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Więcej w Gadżety

  Realme Band 2 – świetna opaska sportowa w uczciwej cenie wkrótce trafi na salony!
  Dla maniaków nowoczesnych gadżetów, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcje związane z aktywnością fizyczną i poszukują jakościowej opaski fitness w przystępnej cenie, mamy doskonałą wiadomość – już wkrótce zadebiutuje na rynku Realme Band 2 idealnie mieszczący się we wspomnianych kryteriach! Co tym razem chiński producent przygotował dla amatorów sportu?