TOP 5 aplikacji dla fanów Formuły 1

TOP 5 aplikacji dla fanów Formuły 1
/
/
Aplikacje
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Formuła 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe na świecie, które mogą pochwalić się niezwykle szerokim gronem miłośników. Jesteś jednym z fanów F1 i zastanawiasz się, gdzie możesz śledzić poczynania swoich ulubionych kierowców w nadchodzącym sezonie? Oto nasze zestawienie pięciu najlepszych aplikacji! 

1. Oficjalna aplikacja Formuły 1

Na pierwszym miejscu tego rankingu musiała znaleźć się oficjalna aplikacja Formuły 1 na  iOS i Androida. Jest ona zdecydowanie najbardziej kompletna i ma do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz możliwości. Użytkownicy mają dostęp do podstawowej, bezpłatnej wersji aplikacji, której funkcje są nieco ograniczone, ale i tak można dzięki niej na bieżąco śledzić m.in. wyniki wyścigów, wiadomości po każdym Grand Prix czy rankingi kierowców i drużyn. 

Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak po wykupieniu pakietu premium. Wówczas można poznać rozkłady jazdy według sektorów z interwałami i przerwami, informacje na żywo o oponach i przystankach technicznych, a nawet dostęp do transmisji radiowych.

2. F1 TV Pro

F1 TV to kolejna oficjalna aplikacja od F1 na iOS i Androida. Stanowi ona doskonały wybór dla tych fanów, którzy ponad zagłębianie się w kalendarze, wiadomości czy też statystyki cenią sobie oglądanie wyścigów na żywo. Od razu po opłaceniu abonamentu F1 TV Pro użytkownik zyskuje dostęp do m.in. transmisji Formuły 1 na żywo oraz z odtworzenia, możliwości wyboru jednej z dwudziestu kamer czy powtórek całych wyścigów. Co ciekawe, aplikacja oferuje funkcje oglądania dwóch przekazów jednocześnie na żywo!

3. F1 TV Access

Aplikacja od F1, która pojawiła się na salonach dokładnie tego samego dnia, co omawiana powyżej F1 TV Pro. F1 TV Access (podobnie jak rówieśniczka) daje swoim użytkownikom cenną możliwość śledzenia na żywo dwóch transmisji jednocześnie. Oprócz tego wykupując abonament F1 TV Access zyskuje się dostęp do: powtórek całych wyścigów i skrótów sesji, archiwum historycznych wyścigów czy ciekawych filmów dokumentalnych. Jeśli kogoś interesuje historia Formuły 1, to zdecydowanie powinien rozważyć właśnie ten pakiet.

4. Kalendarz i klasyfikacja Formuły 1 

Kalendarz i klasyfikacja Formuły 1 to opcja przeznaczona dla miłośników różnego rodzaju statystyk. Dzięki tej aplikacji użytkownik może zgłębić najistotniejsze informacje na temat bieżącego sezonu F1, a także sprawdzić szczegółowy harmonogram wyścigów – w tym datę i godzinę. To jednak nie wszystko, bowiem aplikacja oferuje również dostęp do rankingu kierowców oraz zespołów po każdym wyścigu oprawionego w dokładne statystyki! Nie jest to może poziom oficjalnej aplikacji F1, ale zdecydowanie wystarczy, aby zadowolić miłośników najsłynniejszego cyklu wyścigów samochodowych.

5. Motorsport.com

Poszukujesz rzetelnej aplikacji obsługiwanej przez specjalistów? Motorsport.com jest więc aplikacją, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Za jej pośrednictwem można śledzić na żywo rozmaite relacje nie tylko prosto ze świata Formuły 1, ale również innych sportów motorowych takich jak MotoGP czy Formuła E. Aplikacja zawdzięcza swój sukces właśnie wszechstronności, która w każdym sezonie przyciąga zarówno nowych, jak i starych fanów zawodów motorsportowych.

Zdj. główne: Carl Jorgensen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
FIS App – wirtualny niezbędnik fana sportów zimowych
/
FIS App – wirtualny niezbędnik fana sportów zimowych
Aplikacja od FIS to świetne udogodnienie dla każdego fana sportów zimowych, nie tylko miłośników skoczni!
Czy zawsze na narty trzeba jechać w góry? Zobacz listę stoków w północnej Polsce
/
Czy zawsze na narty trzeba jechać w góry? Zobacz listę stoków w północnej Polsce
Narty nie tylko w górach. Sprawdź nasze zestawienie najlepszych ośrodków w północnej Polsce!
Buty do biegania w terenie – za czym się rozejrzeć? Co jest ważne?
/
Buty do biegania w terenie – za czym się rozejrzeć? Co jest ważne?
Buty do biegania w terenie są przeznaczone dla biegaczy, którzy lubią trenować w wymagającym terenie, a jednocześnie chcą zabezpieczyć swoje stopy przed urazami i licznymi nierównościami.